10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Wella SP Men Gradual Tone Black pianka przywracająca naturalny kolor włosów czarny

  • Dodaj recenzję:
  • 3802/BLACK
  • Producent: Wella
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 72,79 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 93,15 zł

Jeśli pragniesz prowadzić profesjonalny salon fryzjerski potrzebujesz w swoich rękach w pełni profesjonalnych kosmetyków do włosów. Z tą myślę oferuję Tobie profesjonalną piankę do włosów dla mężczyzn SP MEN Wella Professionals Gradual Tone Black, która idealnie się sprawdzi w Twoim salonie.

Eliminacja siwizny

Profesjonalna pianka, która daje możliwość stopniowego powrotu do naturalnego koloru włosów dzięki zawartości aktywowanej przez tlen z powietrza kombinacji pigmentów witaminy C. Ponadto pianka sprawi, że włosy zostaną wzmocnione oraz naturalnie błyszczące. Proces pigmentacji rozwija się stopniowo2-3dni, dlatego też zmiana koloru nie będzie bardzo zauważalna od razu. Im częściej preparat jest stosowany, tym intensywniejszy jest rezultat. Do idealnej eliminacji siwizny stosować 3-5 razy w odstępie 3 dni. Idealna dla panów, u których siwe włosy stanowią maksymalnie 70%. 

Sposób użycia:

Załóż rękawiczki ochronne. Piankę wstrząśnij i wyciśnij na specjalną szczoteczkę trzymając opakowanie pionowo w dół. Za pomocą szczoteczki nakładaj na włosy suche lub umyte i osuszone ręcznikiem. Pozostaw na włosach przez 5 minut (dla osiągnięcia intensywniejszego efektu przy pierwszym zastosowaniu można pozostawi piankę na max. 10 minut). Po 5 minutach dodaj niewielką ilość wody i wmasuj we włosy aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłucz ciepłą wodą do momentu, kiedy będzie ona czysta i klarowna. Na koniec umyj włosy załączonym szamponem Just men Gentle Shampoo.

Pojemność:pianka 60ml i szampon 30 ml

Pytania i odpowiedzi

Anna
Czy jest taki produkt również dla kobiet lub czy kobiety mogą go stosować ?
Opiekun produktu

Piankę mogą stosować także kobiety.