10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Tondeo Nożyczki Mythos Black Offset Premium-Line, rozmiar 5.5 (9007)

 • Dodaj recenzję:
 • 4012/5.5
 • Producent: Tondeo
 • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  Czas realizacji: 2-5 dni, gdy brak w magazynie
 • Darmowa dostawa
 • szt.
 • 4 405,18 zł
  Cena rekomendowana przez producenta: 5 300,00 zł

Wysoka jakość oferowanych usług w profesjonalnym salonie fryzjerskim to efekt bardzo harmonijnego połączenia ludzkich umiejętności z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie w pełni profesjonalne nożyczki fryzjerskie TONDEO MYTHOS OFFSET BLACK, która zostały wykonane z nierdzewnej stali łożyskowej o najwyższej twardości, bez niklu.

Bardzo łatwa i przyjemna praca

Te profesjonalne nożyczki posiadają system Star-Autocleanser, który sprawia ich samooczyszczenie. Jest to opatentowany, samoczyszczący system niebywale przydatny przy metodzie Pivot Piont, gdzie podczas cięcia kosmyki włosów opadają na lewą stronę poprzez specjalne szczelinki na zewnątrz. Owy  system pozwala na perfekcyjną ciągłość idealnego strzyżenia.

Indywidualne dopasowanie

Duży kąt rozwarcia umożliwi Tobie bardzo precyzyjne strzyżenie ślizgiem, ultrakońcówka do ślizgu. Śruba główna przeznaczona do regulacji złącza bez zbędnego ślizgu natomiast śruba zabezpieczająca powoduje efekt Turn-Stop, a więc bardzo skutecznie zapobiega ustawieniu zbyt dużego luzu. Nakrętka regulacyjna pozwoli Tobie na indywidualne nastawienie nożyczek poprzez Super-Tuning-System (STS). Nożyczki posiadają specjalnie skonstruowany punkt PIVOTA pozwalajacy na miękkie i łatwe strzyżenie w przeróżnych wzorach typów a także przykręcaną ostrogę i wymienne pierścienie wewnętrzne oczek uchwytów. Do nożyczek dołączona jest oliwka. Nożyczki dostępne w rozmiarze: 5.5” (Model 9007)

 

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi