10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + ION Flex Szczotka do modelowania i rozczesywania włosów

  • Dodaj recenzję:
  • 16546
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 63,15 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 75,90 zł

Cenisz sobie jakościowe akcesoria fryzjerskie, gdyż wiesz, że przekłada się to na skuteczność w pielęgnacji i stylizacji fryzury? W takim razie musisz koniecznie przyjrzeć się szczotce do rozczesywania i modelowania włosów Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + ION Flex! 

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + ION Flex - łatwość stylizowania włosów

Szczotka posiada powłokę Nano-Silver Technology. Dodatkowo zastosowana technologia joniczna zapewniają dodatkowe działanie ochronne i zapobiegają elektryzowaniu się. Specjalne ząbki ułatwiają delikatne rozczesywanie włosów - nawet tych, które bardzo lubią się plątać. Pomocna będzie tu także regulowana końcówka pozwalająca rozdzielić czesane i stylizowane włosy na sekcje. 
Co stanowi główną zaletę szczotki Olivia Garden Nano Thermic Ceramic? Ceramiczna powłoka! Nie słyszałaś jeszcze o jej zaletach? W takim razie wyjaśnimy: ceramiczna powłoka szczotki do włosów pozwala na równomierne i szybkie rozprowadzenie ciepła po całej szczotce podczas stylizacji z wykorzystaniem suszarki. Dzięki temu proces suszenia i modelowania fryzury będzie nie tylko szybszy, ale i zapewni bardziej spektakularne efekty! Dzięki ceramicznej warstwie zminimalizowany zostaje także niepożądany efekt puszenia się włosów. 

Lekka konstrukcja i ergonomiczny uchwyt zapewniają pełen komfort podczas użytkowania.

Sposób użycia: Rozczesywanie włosów zaczynać od końcówek, następnie czesać całe pasma od nasady. Stylizować wilgotne włosy z wykorzystaniem suszarki.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi