10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Nanoplex kuracja do odbudowy mostków siarczkowych - zestaw 4x5ml

  • szt.
  • 22,14 zł 19,88 zł
  • Niedostępny

Nanoplex Magic No.1 5ml
Nanoplex Touch No.2 3x5ml

Każdy stylista wie, że zarówno trwała ondulacja jak i koloryzacja włosów szkodzi strukturze włosów. Dlatego tak ważne jest używanie Nanoplex kuracji do odbudowy mostków siarczkowych, która szybko i sprawnie odbuduje uszkodzone włosy Twoich klientek, które będą pod ogromnym wrażeniem Twojego zaangażowanie i profesjonalizmu. 

Natychmiast odbudowuje strukturę włosów

Nanoplex kuracja do odbudowy mostków siarczkowych to najwyższej jakości produkt, który dodany do farby do włosów, czy użyty podczas zabiegu  trwałej ondulacji, ochrania włosy przed zniszczeniem i nie dopuszcza do naruszenia łodygi. Zapewne wiesz, że tak duże spustoszenie w strukturze włosa po koloryzacji czy ondulacji sieją mocne kosmetyki używane podczas zbiegów. W przypadku farby jest to otwieranie łusek włosa, w celu dotarcia  do jego wnętrza i umieszczenia w nim pigmentu. Podczas zabiegu trwałej ondulacji jest to nic innego jak działanie procesu chemicznego, który polega na całkowitym rozerwaniu struktury włosa. Aby odbudować utraconą elastyczność włosów, zagwarantować im optymalne nawilżenie, odpowiedzialne są mostki siarczkowe, które łączą cząsteczki keratyny. Włos zbudowany jest z aminokwasów, w głównej mierze z białek keratyny. Cząsteczki te łączą się ze sobą dzięki specjalnym wiązaniom siarkowym, które tworzą swego rodzaju mostki. Owe mostki siarczkowe  odpowiadają za sprężystość włosów, wytrzymałość a także odporność. Zadaniem Nanoplexu jest natychmiastowe odbudowanie tych mostków już w trakcie trwania zabiegu. Gwarantuje to zdrową strukturę włosa, ich niełamliwość a także właściwe nawilżenie i połysk. Wystarczy, że zmieszasz Nanoplex z farbą lub płynem do ondulacji, a włosy Twoich klientek będą chronione a ich zdrowa struktura będzie od razu widoczna po zabiegu.

Korzyści z korzystania z Nanoplexu:

  • Zwiększa połączenia keratynowe włosa, jednocześnie poprawiając i wzmacniając połączenia mostków siarczkowych uszkadzanych podczas poprzednich zabiegów chemicznych. 
  • Poprawia jakość i strukturę włosa widocznie i natychmiast
  • Gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich 
  • Jednocześnie chroni i zapobiega uszkodzeniu włosów podczas zabiegów.
  • Absolutna wolność stylizacji i koloryzacji.

Stosowanie Nanoplexu przy farbowaniu włosów:

1. Wymieszaj farbę z aktywatorem (w proporcjach zgodnych z danymi producenta) i dodaj 3,5ml Nanoplex No. 1. 
2. Trzymaj farbę na włosach zgodnie z instrukcją producenta farby, następnie spłucz obficie aż do momentu, gdy zamiast resztek farby popłynie czysta woda (nie myj włosów szamponem teraz!).
3. Nałóż Nanoplex No. 2 (7,5 – 15ml w zależności od długości włosów), nie nakładaj wcześniej szamponu ani odżywki. Trzymaj Nanoplex No. 2 10 – 20 minut, w zależności od stopnia zniszczenia włosów. 
4. Zmyj Nanoplex wodą lub od razu użyj szamponu chroniącego kolor. Po umyciu włosów szamponem nałóż odżywkę lub maskę zakwaszającą, po koloryzacji.
5. Wysusz włosy, wystylizuj i ciesz się doskonałymi, natychmiastowymi efektami. Twoje włosy są miękkie, lśniące i lekkie? To zasługa NANOPLEX!

Pojemność: 4 x 5ml