10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Loreal Inoa Supreme ODS2 farba do włosów, żel koloryzujący do włosów siwych 60g

  • Dodaj recenzję:
  • 6237
  • Producent: L'Oreal Professionnel
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 49,70 zł 33,95 zł

oxydantChcąc prowadzić w pełni profesjonalny salon fryzjerski potrzebujesz w swojej pracy w pełni profesjonalnych produktów fryzjerskich, które będą idealnym dopełnieniem Twoich szerokich umiejętności. Mając to na uwadze polecam Tobie, profesjonalny żel koloryzujący LOREAL INOA SUPREME ODS2 60g, który idealnie się sprawdzi w Twojej pracy.

Rewolucyjna technologia

Profesjonalna farba o rewolucyjnej technologii delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Koloryzacja Inoa zapewnia różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce. Farba zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów.

Przygotowanie mieszanki:

Przygotowanie mieszanki odbywa się w błyskawiczny sposób. Aby przygotować mieszankę na potrzeby jednej aplikacji (farbowanie średniej długości włosów)  należy wymieszać: 1 tubkę żelu koloryzującego INOA Supreme ODS2 i 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa ODS2 6%.

Aplikacja

Aplikację rozpocząć od odrostu (w przypadku włosów wcześniej koloryzowanych) lub od długości i końców (w przypadku włosów wcześniej niekoloryzowanych). Aplikować w cienkich, maksymalnie 5 mm separacjach. Następnie przeciągnąć mieszankę na długości i końce. Dzięki swej kremowej konsystencji produkt dobrze przylega do włosa.Czas trzymania: 30 minut.

Malaksowanie - spłukiwanie bez dodatków wody

5 minut przed upływem czasu trzymania zacznij malaksować produkt na skórze głowy, długościach i końcach. Dokładnie malaksuj przez 5 minut. Nie wolno używać wody w początkowej fazie malaksowania!  Po odklejeniu produktu z całej powierzchni skóry oraz długości i końców, dodać niewielką ilość wody i ponownie zmalaksować. Spłukać obficie wodą, aż będzie ona czysta. Na zakończenie można zastosować dwukrotnie szampon Inoa Post. Jeśli zachodzi potrzeba na zakończenie można zastosować szampon oczyszczający Optimiseur Anti-Residu.

PALETA KOLORÓW Inoa Supreme ODS2

Inoa Supreme 6.23 ciemny blond opalizująco-złocisty
Inoa Supreme 6.31 ciemny blond złocisto-popielaty

Inoa Supreme 7.31 średni blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 7.32 średni blond złocisto-opalizujący
Inoa Supreme 7.34 średni blond złocisto-miedziany

Inoa Supreme 8.13 jasny blond popielato-złocisty
Inoa Supreme 8.23 jasny blond opalizująco-złocisty

Inoa Supreme 8.31 jasny blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 9.13 bardzo jasny blond popielato-złocisty
Inoa Supreme 9.31 bardzo jasny blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 9.32 bardzo jasny blond złocisto-opalizujący
Inoa Supreme 10.13 bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi