10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Ga.ma PLUMA 2 Oxy Active 2400W suszarka do włosów czarna

  • Dodaj recenzję:
  • 11930/BLACK
  • Producent: Ga.ma
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 9,99 zł
  • szt.
  • 346,80 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 439,02 zł

Suszarka z jonizacją i aktywnym tlenem

Codziennie w swoim salonie używasz suszarki? Zależy ci, by była wytrzymała, miała wiele przydatnych funkcji i wpływała pozytywnie na włosy? Taka jest właśnie suszarka Ga.ma PLUMA 2 Oxy Active 2400W.

Wspaniale suszy i dba o włosy

Suszarka Ga.ma PLUMA 2 Oxy Active posiada niezwykle mocny silnik AC-Motor. Moc aż 2400W pozwala bardzo szybko wysuszyć włosy, skracając tym czas narażania włosów na podmuchy gorącego powietrza. Technologia OXY ACTIVE uwalnia aktywny tlen i jony, domykając łuski włosów. Aktywny tlen nie tylko wzmacnia i odżywia włosy, ale również głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy.
Suszarka chroni również włosy farbowane. Dzięki OXY ACTIVE łuski włosa zostają zamknięte, a to sprawia, że pigment utrzymuje się dłużej. Dodatkowo, chroni włosy przed działaniem czynników zewnętrznych.
System C chroni urządzenie przed przegrzaniem. Odpowiedzialna za to jest grzałka, która zmniejsza automatycznie moc grzania, gdy suszarka zaczyna dmuchać zbyt gorącym powietrzem.
Długi, bo aż 3-metrowy kabel pozwoli ci swobodnie operować urządzeniem na stanowisku fryzjerskim. Dodatkowy dyfuzor w komplecie i 2 wąskie dysze pomogą tworzyć ciekawe stylizacje.

Dane techniczne:


- moc - 2400W
- jonizacja
- Technologia OXY ACTIVE - aktywny tlen
- COLOUR LOCK - ochrona koloru włosów
- przycisk zimnego nawiewu
- 6 kombinacji nawiewu/temperatury
- SYSTEM C - ochrona przed przegrzaniem suszarki
- 2 ultra wąskie dysze
- zdejmowana osłona silnika
- dyfuzor w komplecie
- 3 metrowy kabel
- produkowana we Włoszech.

Producent: Ga.ma

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi

Cześć! Czym ta suszarka Ga.ma PLUMA 2 Oxy Active różni się w użytku domowym od 4D therapy leggero i Comfor 5 D therapy, które też mają ujemną jonizację i ozonowanie a są w podobnej cenie? Czy aktywny tlen to to samo co ozon i jony ujemne? Czy wszystkie te 3 suszarki wytwarzają wyłącznie jony ujemne oraz dodatkowo ozon? Chciałabym się zorientować, który model da największe korzyści dla włosów i skóry głowy (skłonnej do tworzenia się ranek) w użytku domowym. Z góry dzięki za pomoc A.
Opiekun produktu

Gama Pluma 2 ma największą moc spośród wymienionych suszarek (2400W), co przekłada się na szybkość suszenia. Posiada również specjalną technologię Colour Lock, która chroni kolor włosów farbowanych przed wypłukiwaniem się. Wszystkie suszarki mają jonizację. Ozon działa antybakteryjnie oraz dotlenia komórki skóry głowy. Jeśli ma Pani skłonność do podrażnień skóry głowy, należy stosować niższe temperatury przy nasadzie włosów (nie narażać jej na przegrzanie, ponieważ wysoka temperatura wysusza i może powodować pojawianie się ranek).