10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Wella Wave It Mild - płyn do trwałej 75ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8975
  • Producent: Wella
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
płyn do trwałej 75ml

Czy chcesz stworzyć wspaniałe loki na swoich farbowanych włosach? Czy Twoje włosy trudno się układają? Wypróbuj Wella Wave It Mild - płyn do trwałej 75ml, który jest profesjonalnym kosmetykiem dedykowanym włosom farbowanym, z pasemkami, trudnym do stylizacji i cienkich.

Wypróbuj to, co jest dla Ciebie najlepsze

Wella Wave It Mild - płyn do trwałej 75ml sprawi, że Twoje włosy będą zdrowsze i w pełni chronione po trwałej ondulacji. Płyn zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów, a jednocześnie odżywia i regeneruje włosy i pozytywnie wpływa na ich strukturę dzięki zastosowaniu technologii Flexi Protect z polimerami kationowymi. Włosy są delikatne i bardziej elastyczne, a przy tym odżywione.

Sposób użycia:

Nakręć włosy na wałki, a następnie aplikuj płyn Wella Wave It Mild używając rękawiczek ochronnych. Preparat nanoś równomiernie na wszystkie wałki rozpoczynając od szyi i kierując się ku szczytowi głowy. Po aplikacji zdejmij nadmiar płynu ręcznikiem papierowym. W przypadku uszkodzonych włosów skróć czas, przez jaki utrzymujesz preparat na włosach.

Pojemność: 75 ml

Rodzaj zabiegu: Trwała ondulacja