10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Tondeo Nożyczki Mythos Black Offset Wave Premium-Line, rozmiar 5.75 (9008)

  • Dodaj recenzję:
  • 4014
  • Producent: Tondeo
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
    Czas realizacji: 2-5 dni, gdy brak w magazynie
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 4 157,00 zł 2 346,69 zł

Kwalifikacje, umiejętności oraz szerokie doświadczenie personelu salonu fryzjerskiego to nie jedyny element, który decyduje o wysokiej jakości usług. Do tego potrzebny jest profesjonalny sprzęt fryzjerski oraz najwyższej jakości, w pełni profesjonalne akcesoria fryzjerskie. Dlatego polecam Tobie maksymalnie profesjonalne nożyczki fryzjerskie TONDEO MYTHOS BLACK OFFSET WAVE degażówki z nierdzewnej stali łożyskowej o najwyższym stopniu twardości, bez niklu.

Zawsze idealne strzyżenie

Te w pełni profesjonalne nożyczki są z systemem Star-Autocleanser, który powoduje ich samooczyszczenie. Jest to bardzo przydatne przy metodzie Pivot Piont, w której ścianki i kosmyki opadają na lewą stronę przez specjalne szczelinki. Innowacyjne ząbki w kształcie tulipana wykonane zostały według metody obróbki elektroiskrowej. Niższa partia noża zwęża się by ułatwić Tobie strzyżenie dzięki swobodnemu spadaniu ściętych włosów.

Dynamiczna praca

Nożyczki posiadają delikatnie zaokrąglone kształt ząbków poza krawędzią tnącą co gwarantuje Tobie łatwą i przyjemną pracę przy dynamicznym cięciu. Śruba główna przeznaczona jest do regulacji złącza, zaś śruba zabezpieczająca to źródło efektu Turn-Stop, który zapobiega ustawieniu zbyt dużego luzu. Nakrętka regulacyjna daje możliwość indywidualnego nastawienia nożyczek poprzez Super-Tuning-System (STS). Nożyczki posiadają również skonstruowany punkt PIVOTA, który pozwala na miękkie i łatwe strzyżenie w przeróżnych wzorach typów, przykręcaną ostrogę orazwymienne pierścienie wewnętrzne oczek uchwytów. Do nożyczek dołączona jest oliwka.Nożyczki dostępne w rozmiarze 5,75” (24 zęby model 9008)