10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Schwarzkopf Blondme Lift&Blend Farba rozjaśniająca i tonująca 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • 12490/ASH
  • Producent: Schwarzkopf
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 67,65 zł 41,35 zł

Kremy koloryzujące kryjące białe włosy

Potrzebujesz kosmetyku, który powstał ze starannie dobranych składników aktywnych i naturalnych? Chcesz wzmocnić wiązania włosów, by stały się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych? Marzysz o tym, by Twoje włosy przestały się łamać w trakcie tlenienia i rozjaśniania? Stosujesz kosmetyki, które nie zawierają siarczanów? Taki właśnie jest Schwarzkopf BLONDME White Blending Krem rozjaśniający kryjący białe włosy rozjaśnienie do 4 tonów 60ml, który pozwala rozjaśnić włosy nawet o cztery tony.

Schwarzkopf BLONDME White Blending Krem rozjaśniający kryjący białe włosy rozjaśnienie do 4 tonów 60ml – kryje włosy białe

Zaawansowany system wzmacniania wiązań (Advanced Bonding System) w kremie rozjaśniającym do koloryzacji i pielęgnacji ogranicza łamliwość włosów w trakcie tlenienia i rozjaśniania. Spersonalizowana, niezawierająca siarczanów seria do pielęgnacji i koloryzacji, która pozwala podtrzymać doskonałe efekty koloryzacji w odcieniach blondu. Schwarzkopf BlondMe, krem rozjaśniający kryjący białe włosy umożliwia rozjaśnienie aż do 4 poziomów. Sprawdzi się na włosach naturalnych o odcieniach bazowych na 6 poziomie i wyższych. Używając tego produktu rozjaśniasz włosy (produkt kryje włosy białe) jednocześnie je tonując, unikając dodatkowych zabiegów chemicznych, które uwrażliwiają włosy. Unikalna formuła wzmacnia wiązania w strukturze włosa ograniczając zniszczenia związane z rozjaśnianiem.

Sposób użycia:

łączyć z deweloperem 12%/40 Vol. (odcienie naturalne początkowe poziom 6 lub 7) lub z deweloperem 9%/30 Vol. (odcienie naturalne początkowe poziom 8 i wyższe); mieszać w proporcji 1:1.

Pojemność: 60ml

paleta farb white blending

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi