10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Olivia Garden Xtreme Degażówki fryzjerskie o rozmiarze 6,35"

  • Dodaj recenzję:
  • 16497
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 119,90 zł 102,94 zł

Szukasz degażówek z 28 ząbkami degażującymi? Jeśli potrzebujesz wyjątkowo odpornych na rdzę nożyczek, sięgnij po degażówki fryzjerskie Olivia Garden, które gwarantują precyzyjną, pewną i komfortową pracę.

Wygodne, ergonomiczne i trwałe degażówki od Olivii Garden

Dobrze wyważone nożyce, które umożliwiają wygodną obsługę, są najwyższym priorytetem, ponieważ fryzjerzy używają tego narzędzia przez wiele godzin każdego dnia. Ścinanie, które nie pasuje idealnie do dłoni, może łatwo spowodować przewlekły ból, taki jak zapalenie ścięgien. Aby tego uniknąć, Olivia Garden położyła szczególny nacisk na ergonomiczny uchwyt wszystkich nożyc. Profesjonalne narzędzie do strzyżenia włosów musi być bardzo wydajne i łatwe w dostosowaniu: aby uzyskać większą precyzję, napięcie można regulować indywidualnie i łatwo regulować dzięki precyzyjnym oznaczeniom na śrubie napinającej.

Degażówki fryzjerskie Olivia Garden są przeznaczone dla prawdziwych profesjonalistów. Połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny sprawia, że nożyce Olivia Garden są idealne dla początkujących. Ostre ostrza to podstawowa cecha fryzur. Aby uzyskać czyste i schludne cięcie, jest to absolutna konieczność. Nożyce Olivia Garden spełniają ten wymóg. Dzięki twardości zastosowanej stali oraz ostrym krawędziom tnącym nożyce te są przeznaczone do wszystkich salonów. Podczas procesu ostrzenia wypukłym ostrzom nadawany jest kąt szlifowania, aby były wyjątkowo ostre. Dzięki temu procesowi nożyce stają się niezwykle precyzyjnym narzędziem do cięcia bez wysiłku.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi