10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Olivia Garden Nożyczki Xtreme 5.75

  • Dodaj recenzję:
  • 16496
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 119,90 zł 99,77 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,77 zł

Poszukujesz wyjątkowych nożyczek, które będą wyróżniać się nowoczesnym designem? Wypróbuj więc nożyczki Olivia Garden, które dadzą możliwość tworzenia nawet najbardziej wymyślnych fryzur.

Design i trwałość w nożyczkach Olivia Garden

Dzięki twardości zastosowanej stali oraz ostrym krawędziom tnącym nożyce te są przeznaczone do wszystkich salonów.
Nożyczki Olivia Garden posiadają charakterystyczne ostrze w kształcie sztyletu. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki poziom stabilności oraz bardzo płynne cięcie. Nożyczki posiadają ostrza o płaskim przodzie, co sprawia, że możliwe jest pracowanie blisko skóry. Konstrukcja nożyczek i specjalna podpórka na palec w postaci kutego haka ma ułatwić pracę i sprawić, że będzie bardzo wygodna. Podczas cięcia, nawet przez wiele godzin, nie dochodzi do obciążenia nadgarstka. Nożyczki zostały wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, która jest odporna na rdzewienie i czynniki zewnętrzne.
Dzięki tym nożyczkom Twoja praca będzie przebiegać szybko i sprawnie, a cięcie będzie zawsze precyzyjne i dokładne. Wypukła lekko zewnętrzna powierzchnia ostrzy z pół-zintegrowanymi idealnie krawędziami tnącymi, zapewnia maksymalną ostrość do łagodnego precyzyjnego strzyżenia, oraz pozwala na dokładne i równe cięcie bez efektu ciągnięcia włosów. Ostre ostrza to podstawowa cecha fryzur. Aby uzyskać czyste i schludne cięcie, jest to absolutna konieczność. Nożyce Olivia Garden spełniają ten wymóg.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi


Jak weryfikujemy recenzje?
I
I..a
02-01-2023

polecam

Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem