10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Nanoplex kuracja do odbudowy mostków siarczkowych - zestaw 3x50ml

 • Dodaj recenzję:
 • 9611
 • Producent: Nanoplex
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 6,50 zł
 • szt.
 • 103,50 zł 88,47 zł

Nanoplex Magic No.1 50ml
Nanoplex Touch No.2 2x50ml

Świadczysz w swoim salonie usługę trwałej ondulacji lub koloryzacji włosów? Wybierz więc Nanoplex kurację do odbudowy mostków siarczkowych – zestaw, którego nie powinno zabraknąć w Twojej codziennej pracy. Dzięki niej bowiem naprawisz strukturę włosów już podczas wykonywania samego zabiegu.

Odbudowuje włosy, wzmacnia strukturę włosów

Kuracja zestaw Nanoplex to kosmetyk, który dodany do płynu do ondulacji bądź farby do włosów odbudowuje natychmiastowo zniszczenia dokonane przez wspomniane zabiegi. W momencie polewania włosów specjalnym płynem do trwałej lub wykonywania zabiegu koloryzacji włosów, łuski otwierają się by ondulacja lub koloryzacja mogła dkonać zmiany z strukturze włosów. Właśnie w  tym samym momencie uszkodzeniu zostają poddane mostki siarczkowe, które są poiwami białek keratyny,  czyli podstawowego budulca naszych włosów. owe połączenia sprawiają, że włosy są elastyczne i odporne na złamania. Uszkodzone mostki w znacznym stopniu osłabiają włos, a otwarte łuski narażają je na wysuszenie oraz łamanie podczas otarć mechanicznych np. podczas czesania. Chcąc temu zapobiec, należy dodać podczas ondulacji, lub koloryzacji włosów, kosmetyki Nanoplex, które natychmiastowo odbudowują uszkodzone mostki siarczkowe a także pomagają zamknąć łuski włosa. Dzięki zmieszaniu Nanoplexu z płynem do ondulacji lub farbą,  uratujesz włosy klientek przed zniszczeniem i sprawisz, że nawet po zabiegu będą one nawilżone, elastyczne i zdrowe.

Korzyści z korzystania z Nanoplexu:

 • Zwiększa połączenia keratynowe włosa, jednocześnie poprawiając i wzmacniając połączenia mostków siarczkowych uszkadzanych podczas poprzednich zabiegów chemicznych. 
 • Poprawia kondycje włosów i jest to widoczne od razu po zabiegu.
 • Gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich.
 • Jednocześnie chroni i zapobiega uszkodzeniu włosów podczas zabiegów.

Stosowanie Nanoplexu przy farbowaniu włosów:

1. Wymieszaj farbę z aktywatorem (w proporcjach zgodnych z danymi producenta) i dodaj 3,5ml Nanoplex No. 1. 
2. Trzymaj farbę na włosach zgodnie z instrukcją producenta farby, następnie spłucz obficie aż do momentu, gdy zamiast resztek farby popłynie czysta woda (nie myj włosów szamponem teraz!).
3. Nałóż Nanoplex No. 2 (7,5 – 15ml w zależności od długości włosów), nie nakładaj wcześniej szamponu ani odżywki. Trzymaj Nanoplex No. 2 10 – 20 minut, w zależności od stopnia zniszczenia włosów. 
4. Zmyj Nanoplex wodą lub od razu użyj szamponu chroniącego kolor. Po umyciu włosów szamponem nałóż odżywkę lub maskę zakwaszającą, po koloryzacji.
5. Wysusz włosy, wystylizuj i ciesz się doskonałymi, natychmiastowymi efektami. Twoje włosy są miękkie, lśniące i lekkie? To zasługa NANOPLEX!

Pojemność: 3 x 50ml