10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Loreal Blond Studio Multi-Technique rozjaśniacz do włosów 500g

  • Dodaj recenzję:
  • 5925
  • Producent: L'Oreal Professionnel
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • 128,54 zł 79,36 zł

Każdy stylista, który pragnie prowadzić profesjonalny salon fryzjerski potrzebuje w swojej pracy profesjonalnych produktów do włosów. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalny rozjaśniacz do włosów Loreal Blond Studio Multi-Technique 500g, którego nie powinno zabraknąć w Twojej pracy.

Bezpieczny dla włosów

Profesjonalny puder, który  został stworzony w oparciu o kompleks Pro-Kreatyny, która perfekcyjnie wzmacnia jednolity i świetlisty efekt rozjaśniania. Zawarta w pudrze keratyna oddziałuje na strukturę pasm zabezpieczając je i chroniąc przed niekorzystnym działaniem reakcji chemicznych. Konsystencja jest gęsta i zwarta dlatego też nie spływa z włosów.  Puder można stosować na wiele sposobów – do dekoloryzacji globalnej, do pasemek a także balejażu.

Sposób użycia: przed wymieszaniem rozjaśniacza należy zabezpieczyć skórę rękawiczkami i nałożyć maskę na twarz. Mieszaj w otwartym pomieszczeniu gdzie jest dobra cyrkulacja powietrza. Odmierz pożądaną ilość pudru i przesyp do plastikowego naczynia. Następnie powoli dodaj oksydant L’Oreal Professionnel. Ilość jest uzależniona od pożądanej konsystencji. Dokładnie wymieszj za pomocą pędzelka lub szpatułki. Maksymalne, dopuszczalne stężenie oksydantu wynosi 12%. Nie wolno stosować wody utlenionej do rozrobienia mieszanki. Czas aplikacji wynosi 50 minut niezależnie od tego czy balejaż i pasemka są zawijane w folię czy nie. Nie należy stosować zewnętrznych źródeł ciepła.

Pojemność: 500g

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi