10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru miedzianego do włosów farbowanych 10ml

  • Dodaj recenzję:
  • 13087
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 137,00 zł 100,11 zł

Miedziany wzmacniacz koloru

Potrzebujesz tuszu do korekcji koloru miedzianego do włosów farbowanych? Chcesz ożywić i zwiększyć intensywność wszystkich tonów z miedzianymi refleksami? Może chcesz wyrównać chromatyczne nierówności i dokonać korekcji blaknącego koloru? Potrzebujesz produktu, który ożywi refleksy miedzi i sprawi, że włosy będą bardziej gęste i piękne? Chcesz nadać swoim włosom szklistego refleksu? Wypróbuj Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru miedzianego do włosów farbowanych 10ml, który przedłuży trwałość koloru.

Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru miedzianego do włosów farbowanych 10ml – prosta aplikacja i zachwycające efekty

Tusz do korekcji koloru miedzianego do włosów farbowanych to profesjonalny kosmetyk do domowego stosowania – wystarczy zmieszać go z ulubioną maską. Tusz koryguje niechciane refleksy, co sprawia, że kolor nabiera nowego i promiennego blasku na całej długości. Choć tusz nie zastępuje profesjonalnej koloryzacji, to jednak pozwala utrzymać żywy kolor i zdrową strukturę włosów na dłużej pomiędzy kolejnymi koloryzacjami. Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia cyklu koloryzacji. Aby zapewnić jednolity efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów).

Co zyskujesz stosując tusz korekcji koloru miedzianego dla włosów farbowanych Kerastase Chromatique Touche?

·       Zadbane i wypielęgnowane włosy.

·       Wydłuża efekty koloryzacji o kilka tygodni;

·       Świeży i promienny blask na całej długości włosów;

Sposób użycia: Nałożyć do miseczki 15 ml maski Chromatique odpowiednio dobranej do rodzaju włosów, przy średniej długości włosów. Tuszu Chromatique nie należy mieszać bezpośrednio w słoiczku maski, ponieważ nie zostaną zastosowane odpowiednie proporcje i efekt nie będzie mógł być zapewniony. Dodać 10 kropli tuszu Kérastase Chromatique, przy średniej długości włosów. Przekroczenie zalecanej ilości spowoduje zbyt intensywny efekt lub zbyt mocną neutralizację. Ryzyko zabrudzenia dłoni będzie wyższe. Zalecane proporcje zostały przetestowane, aby uzyskać naturalny i najlepszy możliwy efekt. Zmieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Umyć włosy przy użyciu Kąpieli Reflection i spłukać. Mieszankę Touche Chromatique nakładamy na wilgotne włosy. Aplikacja na suchych włosach może prowadzić do nierówności koloru i będzie wymagać użycia większej ilość produktu. Nałożyć mieszankę równomiernie na wilgotne włosy, pasmo po paśmie. Wmasuj w długości i końce włosów. Nie należy stosować Tuszu Chromatique na nasadę włosów. Jeżeli to konieczne, użyj grzebienia, aby nałożyć mieszankę jak najbliżej nasady włosów. Mieszankę wystarczy pozostawić na włosach zaledwie 5 minut, aby uzyskać idealny rezultat. Przekroczenie czasu aplikacji może spowodować, że efekt będzie zbyt intensywny lub że kolor będzie niejednolity. Dokładnie spłukać.

Pojemność: 10 ml