10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Encanto DO BRASIL zestaw keratyna i odżywka po keratynowym prostowaniu 2x236ml

  • Dodaj recenzję:
  • 14406
  • Producent: Encanto
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • 154,45 zł
  • Niedostępny

Zestaw uzupełniający odżywka + keratyna

Encanto DO BRASIL zestaw keratyna i  odżywka po keratynowym prostowaniu 2x236ml

Zestaw do keratynowego prostowania składający się z keratyny i odżywki. Pozwoli na szybkie przeprowadzenie zabiegu i zapewni długotrwały efekt. Keratyna wnika we włosy pozostawiając je gładkie i lśniące. Minimalizuje puszenie się włosów i pozwala cieszyć się prostymi włosami bez codziennego używania prostownicy.

Sposób użycia:

Do wykonania zabiegu będą Ci potrzebne: miseczka, grzebyk, rękawiczki, maseczka, prostownica, która się nagrzewa do 215-230°C.

Umyj dokładnie włosy szamponem (Encanto DO BRASIL Claryfying Shampoo) 2-3 razy w zależności od potrzeby. Celem jest wypłukanie wszelkich pozostałości po koloryzacji lub innych zanieczyszczeniach. Osusz włosy ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wody tak aby pozostały wilgotne.

Upewnij się, że jesteś w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Załóż rękawiczki i maseczkę. Dobrze wstrząśnij butelkę (Encanto DO BRASIL Straightening Treatment) a następnie wyciśnij do miseczki pożądaną ilość

Przed zabiegiem zrób próbę uczuleniową, nałóż keratynę na mały fragment skó Jeżeli skóra nie zaczerwieni się po 5min kontynuuj zabieg.

Podziel włosy na bardzo małe partie a następnie za pomocą pędzelka rozprowadź preparat prostujący na pasma w odległości 1-2 cm od skóry głowy. Unikaj bezpośredniego kontaktu preparatu ze skórą głowy.

Po nałożeniu produktu na całe włosy odczekaj 15min w temperaturze pokojowej.

Wysusz włosy suszarką o średnim nadmuchu, aż do całkowitego wysuszenia (jeżeli masz wrażliwe oczy przytrzymaj ręcznik przy twarzy podczas suszenia).

Wyprostuj pasma włosów za pomocą prostownicy rozgrzanej do temperatury 215-230 stopni Celsjusza ok 6-7 razy każde.

Po wyprostowaniu wszystkich włosów odczekaj 30 minut.

Umyj włosy ponownie szamponem (Encanto DO BRASIL Claryfying Shampoo). Osusz je ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wody, tak aby były wilgotne.

Za pomocą pędzelka do aplikacji zacznij nakładanie odżywki (Encanto DO BRASIL Post-Treatment Conditioner) dzieląc włosy na małe pasma. Nakładaj preparat w odległości 1-2 cm. Od skóry głowy, aż po same końce. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą głowy. Gdy pokryjesz produktem całe włosy, odczekaj 15 minut i spłucz włosy wodą, pozostawiając na włosach około 50% odżywki.

Wysusz włosy suszarką, rozdzielając je na małe pasemka w celu ułatwienia sobie tej czynności oraz poprawienia dokładności suszenia. Następnie wyprostuj włosy prostownicą rozgrzaną do temperatury 215-230 stopni Celsjusza 6-7 razy każde pasmo.

Pojemność: zestaw 2x236ml

 

W zestawie otrzymasz:

  • Encanto DO BRASIL Straightening Treatment 236ml

  • Encanto DO BRASIL Post-Treatment Conditioner 236ml

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi