10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Efalock Diamond Beauty Small kufer fryzjerski różowy

  • Dodaj recenzję:
  • 10803
  • Producent: Efalock
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
    Czas realizacji: 2-5 dni, gdy brak w magazynie
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 728,59 zł 612,47 zł

Różowy kufer kosmetyczno fryzjerski

Czy chcesz świadczyć usługi fryzjerskie lub kosmetyczne w domu swoich klientów? Chcesz w swojej pracy niezależności i mobilności? Spraw sobie Efalock Diamond Beauty Small kufer fryzjerski różowy, który doskonale sprawdzi się w mobilnym świadczeniu usługi.

Efalock Diamond Beauty Small kufer fryzjerski różowy – pełna elegancja i całkowity profesjonalizm

Kufer dedykowany jest wszystkim tym, którzy chcą pracować w domu swoich klientów – to kufer zarówno dla fryzjerów i kosmetyczek. Wyróżnia się solidnością wykonania, nowoczesnym i eleganckim designem, a także niezwykłą pojemnością. W ergonomicznych przegrodach uda się zmieścić nie tylko małe przedmioty, jak nożyczki czy kremy do stylizacji, ale również większe przedmioty – suszarkę i prostownicę. Kufer jest wyłożony miękkim materiałem, który sprawia, że żadna z rzeczy nie potłucze się i nie rozleje. Do tego materiał jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji. Przegródki pozwolą na dokładne ułożenie i posegregowanie – już nigdy nie będziesz mieć problemu z poplątanymi kablami, wałęsającymi się pokrywkami od kosmetyków. Od dziś każda rzecz będzie mieć swoje miejsce.
Kuferek to sprzęt, który podkreśla Twój profesjonalizm i wszechstronność działania. Kuferek zapewni Ci dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy, które ułatwią Ci stylizację. Kuferek jest poręczny i łatwy w przenoszeniu. Każdy, kto spojrzy na Twój sprzęt idealnie poukładany w kuferku, pozazdrości i zapragnie mieć identyczny.

Wymiary: 30x36x27cm

Pytania i odpowiedzi