10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Zimny nawiew w suszarkach?

 

Tyle mówi się o tym, że zbyt wysoka temperatura powietrza wydmuchiwanego przez suszarkę jest szkodliwa, a ciągle jeszcze wiele osób nie wie jeszcze, że obecnie możemy nabyć także profesjonalne suszarki do włosów z funkcją cool shot, czyli, mówiąc inaczej, po prostu z zimnym nawiewem.

zimny nawiew w suszarkach

Zimny czy ciepły nawiew?

Na pewno zaczęłaś się teraz zastanawiać, czy jest jakaś różnica pomiędzy nawiewem zimnym a ciepłym, oczywiście poza tą odczuwalną. Naturalnie samo suszenie włosów zimnym powietrzem może początkowo wydawać się czymś dosyć nieprzyjemnym, zwłaszcza jeśli pomyślimy o tym, jak miło jest korzystać z tradycyjnego ciepłego nawiewu w suszarce. Jednak możesz być całkiem pewna, że i do zimnego nawiewu można się dość łatwo przyzwyczaić. A faktem jest, że ma on sporo zalet – dlatego właśnie zdecydowanie zachęcam Cię do zakupu profesjonalnej suszarki do włosów z opcja cool shot.

Kiedy warto użyć zimnego nadmuchu?

Chyba nie jesteś zaskoczona tym, że nikt nie namawia Cię bynajmniej do suszenia włosów od początku do końca za pomocą zimnego nadmuchu w suszarce. Z drugiej strony po coś ta funkcja jest. Po co? Już wyjaśniam. Cool shot to doskonały sposób na wyraźne wygładzenie i nadanie połysku Twoim włosom. Wystarczy tylko, że w końcowej fazie suszenia włosów włączysz funkcje zimnego nadmuchu. Wcale nie musisz wystawiać swoich włosów na długotrwałe działanie zimnego powietrza, wystarczy chwila, żebyś zauważyła, ze Twoje włosy wspaniale lśnią i w dodatku o wiele lepiej się układają. To najlepszy sposób na wykończenie stylizowanej suszarką fryzury.

W jakich suszarkach znajdziesz opcje cool shot?

Oczywiście w tych profesjonalnych, używanych w salonach fryzjerskich. Nie musisz się jednak bać, że suszarka z zimnym nawiewem narazi Cię na ogromne koszty. Obecnie w sklepach fryzjerskich znajdziemy sprzęt profesjonalny z możliwością zimnego nadmuchu już za około 130 zł. Cena nie jest dla ciebie przeszkodą? Wypróbuj jakiś bardziej zaawansowany model suszarki. Wielu producentów proponuje nawet suszarki z pięcioma różnymi zakresami temperatury. To doskonała możliwość dobrania optymalnie dla siebie temperatury suszenia włosów.