10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Zabiegi fryzjerskie na zniszczone włosy - Stylista radzi!

 

Nie ma się co oszukiwać, czasami zdarza się, że nasze włosy są w tak opłakanym stanie, że nawet najbardziej profesjonalna odżywka, maska kuracja czy też serum nie są w stanie w odpowiedni sposób zregenerować nasze włosy. I co wtedy? Otóż jak się okazuje i jak radzi nasz zaprzyjaźniony i doświadczony stylista są pewne zabiegi, które są stanie przywrócić nawet najbardziej zniszczonym włosom zdrowie, energię i witalność.

zabiegi fryzjerskie na zniszczone włosy

Jakie to zabiegi? O tym już za chwilę.

Luksusowa sauna w salonie fryzjerskim

  • W zasadzie jest to zabieg, który idealnie się sprawdzi w przypadku włosów przesuszonych, łamliwych i bardzo zniszczonych. Jest to zabieg, którego zadaniem jest szybka odbudowa i regeneracja naszych włosów. Dodatkowo taki zabieg polecany jest także dla osób, które systematycznie farbują swoje włosy. Sauna na włosy ma za zadanie optymalnie odżywić a także wzmocnić zniszczone i osłabione pasma włosów.
  • Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, to nieco przypomina suszarkę hełmową. Sauna emituje ciepło, które dochodzi do wnętrza włosów.
  • Sam zabieg sauny na włosy zaczyna się od odpowiedniego przygotowania włosów. W tym celu stylista nakłada na włosy odpowiedni szampon oczyszczający, odżywkę oraz ampułkę, która jest ściśle dopasowana do rodzaju i kondycji naszych włosów.
  • Wysoka temperatura emitowana przez urządzenia wnika do wnętrza włosów, otwiera łuski włosów dzięki czemu nałożony na włosy kosmetyk wnika do wnętrza włosów i regeneruje je od środka.
  • Sam zabieg nie jest długotrwały a jego spektakularne efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Laminowanie włosów w zaciszu domowego ogniska

Jest to zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kobiet. W zasadzie sam zabieg jest jak najbardziej skuteczny i może pomóc zniszczonym, osłabionym i łamliwym włosom.

  • Przygotowanie zabiegu jest bardzo proste. W pierwsze kolejności należy rozpuścić trzy łyżki żelatyny we wrzącej wodzie. Kiedy płyn zacznie gęstnieć, należy dodać łyżkę regenerującej maski do włosów lub łyżkę oleju.
  • Następnie tak przygotowaną miksturę należy nanieść na poszczególne pasma włosów i nałożyć na włosy czepek.
  • Tak przygotowane włosy należy trzymać pod czepkiem około 40 minut.
  • Zabieg laminowania stworzy na włosach specjalna warstwę ochronną. Ponadto włosy stanę się gładkie, zdrowe i bardziej błyszczące.
  • Zabiegu nie należy przeprowadzać częściej a niżeli dwa razy w miesiącu.

Jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone a Ty już próbowałaś wszystkich najbardziej sprawdzonych metod, to nie zwlekaj i udaj się do stylisty, który przeprowadzi na Twoich włosach zabieg przy pomocy sauny fryzjerskiej. Tego rodzaju zabieg zapewni Tobie niesamowite efekty. Od czasu do czasu możesz także samodzielnie przeprowadzić na swoich włosach zabieg laminowania włosów dzięki niemu włosy będą gładkie i błyszczące. Sprawdź i przekonaj się sama, jakie to proste.