10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Wybierasz się do fryzjera? Sprawdź o czym musisz pamiętać!

 

My kobiety, chyba najlepiej o tym wiemy, że zakupy i nowa fryzura są dobre na wszystko. Sprawdzają się szczególnie dobrze kiedy mamy chandrę lub chcemy sobie poprawić humor. Tak naprawdę nie ma w tym nic złego, bo jak powszechnie wiadomo, kobiety lubią zmiany i ten trend jest ogólnie zapisany w naszą naturę. Zanim jednak wybierzemy się do fryzjera jest kilka zasad o których musimy pamiętać by uniknąć rozczarowań. Jakie to zasady? O tym już za chwilę.

wizyta u fryzjera

5 rzeczy o których musisz pamiętać przed wizytą u stylisty

1. Po pierwsze, sprawdź jaki masz kształt twarzy

Ta wiedza jest niezbędna do tego by dobrze zaplanować i wybrać dla siebie fryzurę. Tak dla przypomnienia to wyróżniamy następujące kształty twarzy: prostokątna, podłużna, trójkątna, kwadratowa oraz okrągła.

2. Po drugie, sprawdź jaką masz teksturę włosów

Spokojnie to tylko tak strasznie brzmi, a tak naprawdę nie jest skomplikowane. Generalnie chodzi o to byś wiedziała, czy Twoje włosy są grube, cienkie, kręcone czy też proste. Taka wiedza jest niezbędna do tego by wiedzieć czy dana fryzura będzie pasowała do rodzaju Twoich włosów.

3. Po trzecie, kieruj się rozsądkiem

Nie oszukujmy się, ale nie masz takich umiejętności, kwalifikacji i wiedzy by ułożyć swoje włosy tak, jak Twój fryzjer. Dlatego też staraj się nie wybierać takich fryzur i strzyżeń, które są trudne do stylizacji i ułożenia.

4. Po czwarte, dopasuj fryzurę do stylu swojego życia

W sytuacji kiedy narzekasz na permanentny brak czasu lepiej wybierz taką fryzurę, którą w razie czego możesz związać w kucyk.

5. Po piąte, nie bądź zbyt spontaniczna

O ile w niektórych sytuacjach spontaniczność jest wskazana i sprawia, że świetnie się bawimy, to ze spontaniczną i nagłą wizytą u fryzjera lepiej się wstrzymać. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że takie drastyczne zmiany fryzur zawsze jest dobrze przemyśleć i przeanalizować. Dzięki temu unikniemy rozczarowań.