10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Test szczotek do włosów Tangle Teezer

 

Nasze specjalistki, tudzież styliści postanowili przetestować na własnych włosach jedne z najpopularniejszych szczotek do włosów marki Tangle Teezer. Owa inicjatywa spowodowana jest miedzy innymi wieloma mitami, jakie powstały w odniesieniu do tychże szczotek do włosów. Zobaczcie jakie są wyniki naszego testu!

szczotki tangle teezer

Tak od siebie tylko dodam, że szczotki do włosów Tengle Teezer to w zasadzie już bardzo legendarny gadżet kosmetyczny, który jest bardzo popularny na całym świecie. Trzy najpopularniejsze modele szczotek Tangle Teezer:

Fakty dotyczące używania szczotki do włosów Tangle Teezer

  • Niezaprzeczalnym FAKTEM wynikającym z naszego testu jest twierdzenie, że szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują włosy. Warto zauważyć, że owe szczotki świetnie sobie radzą ze splątanymi kosmykami. Nie bez znaczenie pozostaje fakt, iż szczotki tej marki wyrywają znacznie mniej włosów a niżeli tradycyjne szczotki.
  • Na uwagę i wyróżnienie zasługuje także FAKT, iż szczotki Tangle Teezer pozostawiają włosy gładkie, lśniące i perfekcyjnie rozczesane. Owa gładkość i połysk włosów jest zauważalna już po pierwszym użyciu szczotki.
  • Szczotki Tangle Teezer przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów – to kolejny FAKT. Jest to możliwe dzięki szeroko rozstawionym zębom, które w znacznym stopniu likwidują zjawisko uciążliwego elektryzowania się włosów.
  • Kolejny FAKT mówi o tym, że szczotki tej marki są bardzo wytrzymałe. Jeśli w prawidłowy sposób zadbasz o swoją szczotkę to owa szczotka może Tobie służyć przez bardzo długi czas. Pamiętaj jednak o tym , że jeśli chcesz nosić szczotkę w torebce to koniecznie zainwestuj w specjalną nakładkę, która zabezpieczy włosy przed potencjalnym zniszczeniem.
  • Wbrew temu co się może wydawać, posługiwanie się ową szczotką jest bardzo wygodne i komfortowe. Bardzo szybko można się przyzwyczaić do nietypowego kształtu szczotki i wówczas użytkowanie owej szczotki to sama przyjemność.

PODSUMOWANIE:

Jak jednoznacznie wynika z naszego testu przeprowadzonego przez nasze specjalistki i wykwalifikowanych stylistów, szczotki Tangle Teezer to idealny wybór dla naszych włosów. Jak się dowiedziałam, warto zainwestować te kilkanaście złotych by móc cieszyć się pięknymi, zdrowymi i idealnie gładkimi włosami.