10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Szukasz nożyczek fryzjerskich z grawerem? Postaw na najwyższą jakość

 

Dla niektórych fryzjerów nożyczki są nie tylko zwykłym przedmiotem i narzędziem pracy. Są jak instrument dla muzyka, albo jak miecz dla japońskiego Samuraja. Tak właśnie patrzą na swoje nożyczki najlepsi mistrzowie fryzjerskiego fachu, którzy kochają to, co robią. Szukając narzędzi wybierają te, które wyróżniają się na tle innych jakością i precyzją wykonania, a to przekłada się na wyśmienite efekty pracy fryzjera. Doskonałym sposobem aby dodać swoim nożyczkom wyjątkowości, albo wręczyć idealny prezent bliskiej osobie wykonującej zawód fryzjera, są nożyczki fryzjerskie z grawerem. Napis na nożyczkach możesz oczywiście zaprojektować samodzielnie, układając tekst graweru i wybierając czcionkę. Wygrawerowany na ostrzu metodą laserową napis nada nożyczkom osobistego charakteru i sprawi, że będą wyjątkowe i niepowtarzalne – takie jak ich właściciel. Wybierając nożyczki fryzjerskie z grawerem, wybierz narzędzie o wysokiej jakości, które będzie dobrze służyć przez długie, długie lata. Takie są właśnie nożyczki marki japońskiej Kasho, która jest nierozłącznie związana z tradycją wyrobu samurajskich mieczy.

nożyczki z grawerem

Grawerowanie nożyczek fryzjerskich

Marka Kasho rodem z Japonii wytwarza wyjątkowe nożyczki najwyższej klasy. Jej klienci często wybierają usługę grawerowania, wiedząc, że nożyczki będą ich nieodłącznym towarzyszem na wiele lat. Także technologia grawerowania jest tu na wysokim poziomie, za pomocą laserowej technologii. Napis powstaje przez wiązkę promieniowania, dzięki czemu jest idealny – równy i precyzyjny, o niezachwianej linii. Także na powierzchni stalowego ostrza nie powstają żadne nierówności – jest ono nieskazitelne. To od klienta zależy treść, która znajdzie się na nożyczkach, a także typ czcionki. Można na nich równie dobrze umieścić na przykład logo lub nazwę salonu fryzjerskiego. Grawerowanie jest oczywiście usługą opcjonalną, którą należy zamówić przy kupnie nożyczek.

grawerowane nożyczki kasho

Dlaczego właśnie te nożyczki fryzjerskie z grawerem?

Powiedzieliśmy już o technologii, w jakiej powstaje grawer na nożyczkach fryzjerskich Kasho. To marka, którą warto wziąć pod uwagę mając wobec nożyczek spore wymagania. Japońska marka jest jednym z światowych liderów jeśli chodzi o wyrób nożyczek fryzjerskich. Trafiają one między innymi do światowej sławy mistrzów w tym fachu, fryzjerów, barberów i stylistów. Co wyróżnia ją na tle innych? Przede wszystkim unikalne połączenie dwóch, pozornie bardzo oddalonych od siebie idei. Pierwsza z nich to przekazywana z pokolenia na pokolenie od wieków tradycja kowalstwa obejmująca tajniki wytwarzania mieczy japońskich Samurajów. Druga natomiast to zastosowanie najnowszych technologii inżynierskich oraz metalurgicznych. Takie zestawienie sprawia, że nożyczki te są naprawdę wyjątkowe. Oczywiście wszystkie nożyczki są komputerowo projektowane oraz testowane pod względem trwałości oraz jakości, jak również i designu. Jednak wykonywane są ręcznie i powstają w efekcie złożonego procesu produkcji. Natomiast gwarancją trwałości jest połączenie dwóch stopów stali nierdzewnej o wysokiej zawartości węgla. Nożyczki tną z idealną wręcz precyzją, co zawdzięczają zastosowaniu specjalnej kowalskiej techniki polegającej na zanurzaniu stali w cieczy o określonej temperaturze oraz wyżarzaniu jej i późniejszej obróbce. Ostrza szlifuje się i poleruje ręcznie. Rzemieślnicy nazywani shisho na końcu oznaczają je symbolem marki.

W ten sposób do najlepszych stylistów na całym świecie trafiają nożyczki fryzjerskie najwyższej klasy, mające idealną formę i doskonałe wykończenie. Łączą w sobie wielowiekową tradycję i nowoczesne technologię, dzięki czemu są tak wybitne. Aby to stwierdzić, wystarczy wziąć je do ręki i poczuć jak płyną po włosach. Są doskonale wyważone i zaprojektowane tak, aby nie obciążać dłoni i nadgarstka – dzięki temu ręka nie męczy się nawet po wielu godzinach pracy. Bez uczucia zmęczenia mięśni, możesz pracować lepiej i wydajniej. W bogatej ofercie marki na pewno znajdziesz też odpowiadający Ci rodzaj nożyczek dopasowany do Twoich preferencji. Do wyboru masz całą paletę serii, takich jak np. Millenium, Green, czy XP, posiadających specjalny łożyskowy system regulowania, albo wykonane z tradycyjnej, owianej sławą stali Damasceńskiej nożyczki Damascus. Rozpoznasz je po ciemniejszych pasmach w stopie stali. Bez względu na typ i serię, każda z par z tych nożyczek powstała z najwyższej jakości stali japońskiej, wytworzona za sprawą tradycyjnych metod idących w parze z technologią.

Te nożyczki fryzjerskie (z grawerem, czy też bez) to coś dla prawdziwych wirtuozów i artystów w swoim fachu, będących kreatywnymi twórcami, którzy zasługują na najwyższej jakości narzędzia. Wybierając tej klasy nożyczki z grawerem, nadasz im dodatkowo osobistego i wyjątkowego wymiaru. Będą Ci one towarzyszyć przez wiele długich lat pracy, a z ich pomocą uda Ci się podnosić poprzeczkę coraz to wyżej i z dumą osiągać wyznaczone sobie cele w zawodzie, przy tym uszczęśliwiając innych doskonałymi fryzurami. Z nożyczek fryzjerskich z grawerem z pewnością ucieszy się każdy fryzjer. Taki prezent pozwoli też nabrać wiatru w skrzydła początkującym adeptom sztuki fryzjerskiej. To dobry prezent dla fryzjera, także u początku drogi do sukcesu. 

Zobacz też: kolory włosów modne w 2022.