10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Suszarki z jonizacją?

 

Wiele osób rzadko korzysta z suszarek do włosów nawet nie ze względu na ich rzekomą szkodliwość, ale z tego powodu, że po ich użyciu zauważają wyraźne naelektryzowanie włosów. Czy ty również należysz do osób, których włosy mają skłonność do elektryzowania się? Jeśli tak, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Obecnie możesz bez problemu suszyć włosy za pomocą suszarki. Jedyne o czym musisz pamiętać to wybór odpowiedniego sprzętu. Konieczna będzie profesjonalna suszarka z jonizacją. Znajdziesz takie na pewno w dobrych sklepach fryzjerskich.

suszarki z jonizacją

Co to jest jonizacja?

To całkiem zrozumiałe pytanie. Funkcja jonizacji w suszarce do włosów polega na tym, że znajdujący się w niej generator wytwarza w trakcie pracy urządzenia jony ujemne, które mają zdecydowanie pozytywne działanie na nasze włosy.

Jony ujemne efektywnie zneutralizują wszystkie ładunki dodatnie, które wytworzyły się na Twoich włosach podczas ich suszenia i które są odpowiedzialne za ich elektryzowanie się. Jonizacja to po prostu doskonały sposób na jony dodatnie, które nie tylko elektryzują nasze włosy w widoczny gołym okiem sposób, ale w dodatku przyczyniają się do otworzenia się łusek naszych włosów. Na pewno zastanawiasz się teraz, co z tego wynika. Niestety to właśnie otwarte łuski włosa powodują, że włosy są bez połysku i szorstkie w dotyku. Czy jonizacja poradzi sobie także i z tym problemem? Zdecydowanie tak. Jony ujemne sprawią, że łuski Twoich włosów domkną się. Dzięki temu włosy po użyciu suszarki z jonizacją będą wyglądać po prostu świetnie – wróci ich naturalny połysk, staną się o wiele gładsze. Zniknie problem z elektryzowaniem się i puszeniem włosów.

Czy korzystanie z jonizacji jest trudne?

Na szczęście nie. Nowoczesne suszarki do włosów są tak skonstruowane, by korzystanie z nich było dla nas jak najwygodniejsze. Co to oznacza w praktyce? Jeśli tylko będziesz chciała skorzystać z funkcji jonizacji w suszarce, wystarczy jedynie, że naciśniesz odpowiedni guzik na suszarce. W ciągu jednej zaledwie chwili poddasz swoje włosy działaniu milionów niewidocznych gołym okiem ujemnych ładunków elektrycznych, które szybko zneutralizują jony dodatnie. Co prawda nie zobaczysz wspomnianych ładunków elektrycznych, jednak efekt samej jonizacji będzie jak najbardziej widoczny gołym okiem. Przekonaj się sama, jak gładkie i łatwe w modelowaniu mogą być włosy po wysuszeniu ich suszarką z jonizacją. Zobacz suszarki do włosów z funkcją jonizacji.

Uwaga na podróbki!

Zainteresowałaś się jonizacją? Chciałabyś mieć suszarkę, która pomoże Ci rozprawić się z problemem naelektryzowanych i jednocześnie matowych włosów? Jeśli tak, pamiętaj, żeby kupić profesjonalną suszarkę fryzjerską takich uznanych producentów jak np. Ermila czy Farouk. Proponowane przez nas modele:

Jeśli wybierzesz suszarkę wyprodukowana przez nieznanego producenta, to niestety musisz się liczyć z tym, że suszarki takie nie dysponują funkcją jonizacji, nawet jeśli zapewnienia o tym znajdziesz na opakowaniu. Ostrożność jest naprawdę konieczna, ponieważ jonizacja jest procesem, które nie dostrzegamy gołym okiem, dlatego też dla pewności lepiej jest kupić oryginalną, markową suszarkę, co do której mamy pewność, że posiada ona wszystkie obiecywane przez producenta funkcje.