10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Suszarka bezpieczna dla włosów

 

Na pewno nie raz słyszałaś, że suszarka może zniszczyć Twoje włosy. Dość często zaleca się zresztą rezygnację z mechanicznego suszenia włosów. Warto zastanowić się, czy faktycznie powinnyśmy przestać używać suszarek, jeśli chcemy mieć piękne włosy. Może Cię nieco zaskoczę, ale powinnaś wiedzieć, że nie wszystkie suszarki są faktycznie niebezpieczne dla Twoich włosów.

suszarka bezpieczna dla włosów

Gdzie kupić dobrą suszarkę?

Chcesz mieć pewność, że Twoim włosom nic nie grozi? Nie kupuj tanich suszarek do włosów z marketów. Poza wydmuchiwaniem gorącego powietrza nie mają one żadnych innych przydatnych funkcji. Ze względu na bardzo wysoką temperaturę powietrza mogą przyczynić się nawet do mocnego wysuszenia, i tym samym zniszczenia, Twoich włosów. Jeśli chcesz tego uniknąć, pamiętaj, że zarówno suszarki jak i inne sprzęty do stylizacji włosów powinnaś kupować w profesjonalnych fryzjerskich sklepach. Tylko kupując suszarkę takich marek jak np. Tondeo, GHD, Farouk Efalock itd. możesz mieć pewność, że nie zaszkodzisz w żaden sposób swoim włosom. Interesujących ofert możesz poszukać zarówno w stacjonarnych sklepach fryzjerskich jak i doskonale zaopatrzonych sklepach internetowych – na pewno uda Ci się znaleźć jakiś godny uwagi sprzęt, który pozwoli Ci zachować włosy w doskonałej kondycji. Faktem jest, że cena profesjonalnych suszarek jest o niebo wyższa niż cena sprzętu „no name”, jednak jest to doskonała inwestycja.

Profesjonalne suszarki do włosów

Obecnie technika poszła już tak daleko, że bez większego problemu znajdziesz sprzęt bezpieczny, który nadaje się nawet do codziennego użytkowania. Profesjonalne suszarki, takie, jakich używają fryzjerzy, mają wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że ich używanie może być prawdziwa przyjemnością.

Osobiście mogę Ci polecić profesjonalne suszarki z jonizacją. Jeśli dotychczas miałaś problem z elektryzującymi się włosami, to jest to bezsprzecznie najlepsza suszarka dla Ciebie. Nowoczesne suszarki oferują nam jednak także i inne ciekawe opcje. Przede wszystkim możemy ustawić temperaturę nawiewu oraz jego siłę tak, aby nam one odpowiadały. W sklepach fryzjerskich znajdziemy także suszarki z zimnym nawiewem oraz zaopatrzone w dodatkowe dyfuzory i koncentratory.

Stylizacja włosów suszarką a ich bezpieczeństwo

Zdarzyło ci się kiedyś użyć suszarki do włosów do ułożenia fryzury? Pewnie tak. I to nie raz. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo przecież suszarki do włosów mogą pomóc nie tylko przy samym suszeniu włosów po ich umyciu, ale także w profesjonalnym wystylizowaniu fryzury, a zwłaszcza w nadaniu jej objętości.

Boisz się, że używając suszarki do stylizacji włosów, przesuszysz je? Nie martw się, dobra suszarka z jonizacją i zimnym nawiewem może wręcz poprawić wygląd Twoich włosów. To nie przypadek, że po wizycie w salonie fryzjerskich Twoje włosy zawsze wyglądają bardzo zdrowo, są miękkie i jedwabiste w dotyku. W dużej mierze jest to zasługa stosowanych w salonach fryzjerskich suszarek, które zostały tak skonstruowane, by w pełni odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających włosów.