10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Strzyżenie na gorąco - Innowacje w Twojej pracy!

 

Zawód stylisty wymaga dążenia do absolutnej perfekcji, pokonywania wszelkich niedoskonałości oraz stosowania innowacyjnych metod pracy. Stosowanie w codziennej pracy wszelkich innowacji to absolutna konieczność bowiem od tego w dużej mierzy zależy Twój permanentny rozwój, który pozwala Tobie wspiąć się na wyżyny swojego profesjonalizmu. Zdając sobie sprawę z tego co zostało napisane powyżej chciałabym w dzisiejszym artykule poruszyć temat strzyżenia na gorąco, które z całą pewnością pozwoli Tobie na wyróżnienie Twojego salonu na tle konkurencji.

strzyżenie na gorąco

Zalety strzyżenia na gorąco

Strzyżenie włosów przy pomocy nożyczek do strzyżenia na gorąco bardzo korzystnie wpływa na wygląd i kondycję włosów. Po pierwsze dzięki temu innowacyjnemu strzyżeniu jesteśmy w stanie uporać się z problemem rozdwajających się końcówek włosów. Wysoka temperatura uszczelnia łuski włosów i przeciwdziała utracie przez włosy wilgotności oraz różnorodnych substancji natłuszczających. W rezultacie stosowania strzyżenia na gorąco włosy stają się bardziej puszyste, błyszczące, lekkie i bardziej podatne na układanie. Ponadto biostymulacja skutecznie pobudza włosy do samo regeneracji czego efektem jest naturalny wzrost oraz wewnętrzne uzdrowienie włosów.

Stylowe i ekskluzywne strzyżenie w Twoim salonie

Prowadząc salon fryzjerski musisz nieustannie się rozwijać i ulepszać ofertę swojego salonu. Bardzo pomocne w tym mogą być nożyczki Jaguar ThermoCut rozmiar 5.5 z serii Black Line, które pomogą Tobie wspiąć się na wyżyny swojego profesjonalizmu. Nożyczki zamykają łuski włosów i przeciwdziałają utracie wilgoci. Warto zainwestować również w nożyczki, degażówki Jaguar ThermoCut rozmiar 5.5 z serii Black Line, które zostały pokryte specjalnym izolacyjnym tworzywem oraz mają 26 ząbków z mikroszlifem. Nożyczki zagwarantują Tobie i przede wszystkim Twoim klientom maksymalną satysfakcję i zadowolenie, co jest bez wątpienia bezcennym uczuciem.

Zaimponuj swoim klientom

Chyba sam przyznasz, że Twoja konkurencja „ rośnie jak grzyby po deszczu”. Dlatego też musisz stale się rozwijać, poszerzać swoją ofertę i stosować innowacyjne metody pracy. Mając to na uwadze polecam Tobie profesjonalny zestaw Jaguar ThermoCut TC 400 Wellness do strzyżenia na gorąco, który pozwoli Tobie na zaoferowanie swoim klientom niezwykle ekskluzywnej i efektywnej usługi. W skład zestawu wchodzi komputer sterujący, nożyczki w etui oraz dodatkowe etui do nożyczek z akcesoriami do konserwacji.

Tradycyjne strzyżenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Nożyczki do strzyżenia na gorąco przede wszystkim różnią się od tradycyjnych nożyczek swoim niesamowitym zaawansowaniem technologicznym. Masz możliwość regulacji temperatury strzyżenia w zależności od rodzaju i kondycji włosów. Strzyżenie przy pomocy tych nożyczek przebiega dokładnie w ten sam sposób co przy pomocy tradycyjnych metod. W związku z tym możesz cały czas stosować te same techniki łącznie ze ślizgiem. Co najważniejsze takie nożyczki są w pełni bezpieczne. Uchwyty nożyczek oraz zewnętrzne partie ostrza zostały pokryte specjalnym tworzywem plastycznym bardzo odpornym na wysokie temperatury.

Możesz dużo zyskać!

Jako stylista, który prowadzi salon fryzjerski musisz nieustannie się rozwijać i inwestować w najnowsze urządzenia, sprzęty i akcesoria fryzjerskie. Takie inwestycje są konieczne do tego byś mógł pokonać konkurencję i prężnie rozwijać swój salon fryzjerski. Inwestowanie w najnowsze akcesoria i sprzęty przyniesie Tobie wymierne korzyści i co najważniejsze zwiększy Twoje zyski.