10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Sterylizacja w salonie fryzjerskim

 

Prowadzenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego wymaga przede wszystkim dużego zaangażowania, właściwego podejścia do klienta oraz wyposażenia swojego lokalu w profesjonalny sprzęt fryzjerski, który będzie wyrazem Twojego szeroko rozumianego profesjonalizmu. Jako profesjonalny stylista, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że pojęcie sprzętu fryzjerskiego jest pojęciem bardzo szerokim. Kryje się pod nim niezliczona ilość różnorodnych przedmiotów, wśród których każdy jest na wagę złota i co ważne przyczynia się do Twojego sukcesu jako profesjonalnego stylisty. Mówiąc o sprzęcie, który przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Tobie jak i Twoim klientom mam na myśli przed wszystkim sterylizatory, które stanowią niezbędny sprzęt fryzjerski w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jakie zatem modele sterylizatorów najlepiej się sprawdzą w Twoim salonie?

sterylizator kosmetyczny

Najlepsze modele marki Ceriotti

Pisząc o sanitylizatorach, które tak jak wspomniałam wcześnie są niezastąpione w każdym salonie fryzjerskim przede wszystkim należy wspomnieć o sanitylizatorach marki Ceriotti, które zdecydowanie wiodą prym w swojej dziedzinie. Weźmy na przykład po uwagę wspaniały sterylizator UV Germix 1, który idealnie się sprawdzi zarówno w salonie kosmetycznym jak i fryzjerskim. Owe urządzenie bakteriobójcze skupia promienie UV na podstawie. Warto zaznaczyć, także, że sterylizator wysterylizuje Twoje narzędzia w bardzo krótkim czasie. Ponadto został wyposażony w praktyczną, wysuwaną szufladę, o dość sporych rozmiarach, dzięki czemu pomieści wiele narzędzi fryzjerskich. Kolejnym modelem firmy Ceriotti, na który warto zawrócić uwagę jest sterylizator Ceriotti GX 7, który został wyposażony w kulki kwarcowe. Dużym atutem tego modelu jest jego nowoczesny design, dzięki któremu urządzenie posiada także funkcje zdobnicze.

Sterylizator marki Activ

Analizując kwestię urządzeń do sterylizacji narzędzi fryzjerskich grzechem byłoby nie wspomnieć o sterylizatorze Activ UV-C Timer, który sterylizuje narzędzia w bardzo wysokiej temperaturze gwarantując tym samym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Owy sterylizator, który posiada trzy tryby pracy na 30, 60 oraz 90 minut. To bez wątpienia doskonały model, które bardzo dobrze sprawdzi się w Twoim salonie fryzjerskim.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Prowadząc profesjonalny salon fryzjerski musisz zatroszczyć się nie tylko o jakość oferowanych przez Ciebie usług, ale także o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów. Jest to kwestia niezwykle ważna bowiem choćby najmniejsze uchybienie w tej sprawie, może mieć ogromne konsekwencje. Ponadto, klienci, którzy odwiedzają Twój salon fryzjerski obdarzyli Ciebie ogromnym zaufaniem, którego absolutnie nie możesz zawieść. Dlatego też, jeśli zależy Tobie na bezpieczeństwie swoich klientów, to koniecznie zainwestuj w profesjonalny sanitylizator, który zadba o Ciebie i Twoich klientów przez długi czas gwarantując Tobie pełną satysfakcję i zadowolenie.