10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Ranking suszarek do włosów czyli najlepsze suszarki na rynku

 

Suszarki do włosów to jeden z najważniejszych sprzętów jaki można spotkać w rękach zawodowych stylistów. Suszarki sprawdzają się nie tylko podczas samego suszenia włosów, ale także podczas ich modelowania. Trzeba jednak wiedzieć, że suszarki bardzo różnią się od siebie. Owe różnice dotyczą między innymi siły regulacji nawiewu, regulacji temperatury, mocy a także wyposażenia dodatkowego. Zważywszy na owe różnice postanowiłam wybrać do swojego rankingu najlepsze suszarki do włosów, które mieszczą się w kwocie do 300 zł.

10. SUSZARKA DO WŁOSÓW FOX BLUE EYE

Tradycyjnie nasz ranking zaczynamy od miejsca 10, na którym uplasowała się suszarka Fox Blue Eye 2100W wyposażona w nowoczesny silnik, który cechuje się bardzo dużą żywotnością. Owy silnik daje możliwość nieprzerwanej pracy do 1000 godzin. Dodatkowo suszarka posiada bardzo odporną obudowę. Warto nadmienić, że suszarka posiada funkcję jonizacji, która jak dobrze wiemy bardzo korzystnie wpływa na kondycję i wygląd włosów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż producent dołożył do sprzętu dwie dodatkowo nasadki.

suszarki-do-wlosow-10

9. SUSZARKA DO WŁOSÓW ERMILA COMPACT TOURMALINE

Miejsce 9 w naszym zestawieniu zajęła suszarka Ermila Compact Tourmaline 2000W Red, która jak się można domyślać jest w kolorze czerwonym. Ten model suszarki został wykonany w technologii turmalinowej, która przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Ponadto suszarka została wyposażona w przycisk zimnego powietrza oraz regulację temperatury, dzięki której dobrze sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów.

suszarki-do-wlosow-9

8. SUSZARKA DO WŁOSÓW JAGUAR HD 3900

Na miejscu 8 możemy zobaczyć suszarkę Jaguar HD 3900, która w odróżnieniu od poprzednich suszarek została wyposażona w innowacyjny system Air Plus. Owy system gwarantuje zwiększoną moc przepływu powietrza. Suszarka posiada dwie moce suszenia włosów oraz cztery stopnie regulacji temperatury. Producent owej suszarki zapewnia, że włosy po jej użyciu są gładkie i błyszczące.

suszarki-do-wlosow-8

7. SUSZARKA DO WŁOSÓW MOSER VENTUS IONIC

Miejsce 7 ugruntowała sobie suszarka Moser Ventus Ionic 2200W, która również posiada system Air Plus. Suszarka posiada najnowszy generator jonów ujemnych oraz bardzo mocny silnik o mocy 2200W.

suszarki-do-wlosow-7

6. SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO SL IONIC

6 miejsce należy do suszarki BaByliss Pro SL Ionic, która stanowi swoiste połączenie trzech technologii jonowej, turmalinowej oraz ceramicznej. Owe połączenie korzystnie wpływa na strukturę włosów. Suszarka posiada aż sześć ustawień temperatury i prędkości i zapobiega elektryzowaniu się włosów.

suszarki-do-wlosow-6

5. SUSZARKA DO WŁOSÓW JAGUAR HD5000

5 miejsce w naszej klasyfikacj zajmuje suszarka Jaguar HD5000 1650 W. Ta suszarka ujmuje przede wszystkim swoim bardzo ergonomicznym kształtem oraz wyposażeniem dodatkowym w postaci dwóch koncentratorów powietrza 60mm oraz 80mm. Regulacja temperatury oraz siły nawiewu daje możliwość zastosowania tego modelu w przypadku każdego rodzaju włosów.

suszarki-do-wlosow-5

4. SUSZARKA DO WŁOSÓW Parlux 3800

Na 4 miejscu uplasowała się fantastyczna suszarka Parlux Parlux 3800, która dzięki zwiększonej mocy działania znacznie skraca czas suszenia włosów. Dodatkowo suszarka posiada bardzo mocny silnik. Warto zauważyć, że i w tym przypadku znajdziemy dodatkowo kondensator przeciwzakłóceniowy RTV. Ten model z pewnością sprawdzi się w każdym salonie.

suszarki-do-wlosow-4

3. SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO BAB6800IE EXCESS 2600W

3 miejsce należy bezsprzecznie do suszarki BaByliss Pro BAB6800IE Excess 2600W, która na pewno zaskoczy wszystkich swoimi wielkimi możliwościami. A jakie jest wyposażenie tej suszarki? Otóż suszarka posiada silnik typu AC, sześciostopniową regulację temperatury, generator jonów ujemnych i przycisk zimnego powietrza. Olbrzymią zaletą jest silnik o mocy 2600W.

suszarki-do-wlosow-3

2. SUSZARKA DO WŁOSÓW VALERA SWISS NANO 9400 IONIC ROTOCORD

Na miejscu 2 uplasowała się suszarka Valera Swiss Nano 9400 Ionic Rotocard. Ta suszarka wyróżnia się od poprzednich modeli przede wszystkim tym, iż została wyposażona w super moc 72m3/h. Silnik suszarki jest bardzo mocny a innowacyjny system Rotocard przeciwdziała skręcaniu się kabla podczas suszenia włosów.

suszarki-do-wlosow-2

1. SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO CARUSO

Nasz ranking bezapelacyjnie wygrała suszarka BaByliss Pro Caruso 2400W, która stanowi wynik włoskiej technologii. Owy model posiada osłony wentylatora, który zapobiega wciąganiu włosów. Naturalnie suszarka posiada jonizację, przycisk zimnego powietrza, sześć zakresów regulacji temperatury a także wymienny tylni filtr. Warto zauważyć, że ten model suszarki posiada praktyczne oczko do zawieszenia, co może być ważne zwłaszcza w profesjonalnym użytku.

suszarki-do-wlosow-1