10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Ranking prostownic do włosów czyli najlepsze prostownice na rynku

 

Bez najmniejszych wątpliwości można stwierdzić, że prostownica do włosów to jeden z podstawowych sprzętów jaki powinien się znaleźć w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jak doskonale każdy z nas wie prostownice znacznie różnią się od siebie nie tylko pod względem technologii płytek, ich grubości i szerokości ale także pod względem zakresu regulacji temperatury, funkcji jonizacji czy możliwości kręcenia włosów przy pomocy prostownicy. Niemniej jednak mimo ogromu różnic postanowiłam wybrać do swojego rankingu najlepsze prostownice, które mieszczą się w przedziale cenowym do 300zł.

10. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW FOX JAZZ

I tak na 10 miejscu znajdziemy prostownicę Fox Jazz, która znalazła się na tej pozycji dzięki temu, iż została wyposażona w wibrujące płytki, które nie szarpią włosów. Bardzo dużym atutem prostownicy jest fakt iż posiada tytanowe płytki, szybko się nagrzewa i co ważne utrzymuje stałą temperaturę.

top-prostownica-10

9. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW WAHL CUTEK CERAMIC ADVANCED

Miejsce 9 w naszym zestawieniu zajmuje prostownica Wahl Cutek Ceramid Advanced, która w odróżnieniu od poprzedniego modelu daje możliwość kręcenia włosów. Płytki owej prostownicy są ceramiczne. Ponadto model posiada długi, profesjonalny przewód oraz innowacyjną technologię Sensation Ceramic, która jak przekonuje nas producent przyczynia się do przyjemnego i delikatnego prostowania włosów.

top-prostownica-9

8. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW GA.MA CP1

Na stabilnym ósmym miejscu uplasowała się prostownica GamaCP1, która idealnie wyprostuje włosy oraz wspaniale je pokręci. Owa prostownica nie wysusza włosów a dzięki technologii Thermopolus maksymalnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Bez wątpienia jest to duży atut.

top-prostownica-8

7. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW FOX CHILLOUT

7 miejsce bezapelacyjnie należy do prostownicy Fox Chillout. Owa prostownica jest nieco tańsza niż jej poprzedniczka a mimo to zajmuje lepsze miejsce. Jest zasługa bez wątpienia innowacyjnej technologii dzięki której ten model posiada lustrzane, tytanowe płytki. Regulacja temperatury jest w zakresie od 150 do 230 stopni C. Dodatkowo ta prostownica została wzbogacona o funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach spoczynku. Bez wątpienia funkcja bardzo przydatna.

top-prostownica-7

6. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW EFALOCK FLAT FIRE

Miejsce 6 zajmuje prostownica Efalock Flat Fire, która jest bardzo bezpieczna dla kondycji i struktury włosów. Została wyposażona w funkcję podczerwieni oraz równomiernie rozprowadza ciepło. W odróżnieniu od wcześniej wymienionych prostownic ten model urządzenia posiada wyświetlacz LCD, który sprawia, że możemy wszystko dokładnie kontrolować. Oczywiście mam tutaj na myślę kontrolę temperatury. Funkcja raczej przydatna dla stylistów lubiących mieć wszystko pod kontrolą.

top-prostownica-6

5. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW ERMILA MAGIC STRAIGHT +

Docierając do miejsca 5 spotkamy prostownicę Ermila Magic Straight+, która charakteryzuje się bardzo ergonomicznym kształtem, co jak możemy się przekonać będzie owocowało przyjemną i komfortową pracą. Prostownica posiada tytanowo-turmalinowe płytki, które na dodatek zostały pokryte specjalną powłoką która przeciwdziała elektryzowaniu się włosów.

top-prostownica-5

4. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW TONI&GUY INFUSION STRAIGHTENER

4 miejsce zajmuje prostownica Toni&Guy Infusion Straightener, która posiada niesamowitą funkcję Infusion, dzięki której ta prostownica generuje parę. Co to oznacza? To, że w czasie prostowanie włosów nie przesuszasz ich, ale nawadniasz. Dodatkowo prostownica ma regulację temperatury i swoje odpowiedniki, które mówią o tym jaka temperatura jest polecana do każdego rodzaju włosów. Bez wątpienia model, który bardzo dobrze się sprawdzi w pracy stylistów.

top-prostownica-4

3. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW VALERA SWISS'X DIGITAL ION

Zacne trzecie miejsce należy do Valera Swiss'X DIGITAL ION z regulacją temperatury i jonizacją, która jak dobrze każdy z nas wie przyczynia się do zdrowych i pięknych włosów. Dodatkowo prostownica posiada 5 warstwową płytkę ceramiczną z powłoką turmalinową, która powodują, że włosy się nie elektryzują. To bez wątpcie duży plus owego modelu.

top-prostownica-3

2. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW GA.MA CP3 DIGITAL NANO TOURMALINE LASER ION

Na 2 miejscu uplasowała się prostownica Ga.ma Prostownica CP3 Digital Nano Tourmaline Laser Ion , która ma płytki ceramiczne pokryte turmaliną. Jak działa owy turmalin? Przede wszystkim wytwarza dodatkową jonizację, która doskonale wygładza i dba o kondycję włosów. Warto wspomnieć także o tym, że turmalin jest materiałem bardzo trwałym i wytrzymałym. Prostownica nagrzewa się w niecałe pięć sekundy, dzięki czemu na pewno świetnie się sprawdzi w przypadku stylistów bardziej obłożonych pracą, gdzie liczą się każde sekundy.

top-prostownica-2

1. PROSTOWNICA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO TITANIUM IONIC STRAIGHENER

I tak dotarliśmy do najcenniejszego 1 miejsca gdzie znajdziemy prostownice BaByliss Pro Titanium Ionic Straightener, która polecana jest do prostowania grubych i normalnych włosów. Prostownica jest wyposażona w zaawansowaną technologię ceramiczno – tytanową oraz emituje jony ujemne dzięki którym włosy są idealnie gładkie. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa i jak przekonuje nas producent potęguje działanie produktów do stylizacji włosów.

top-prostownica-1