10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Ranking maszynek do strzyżenia czyli najlepsze maszynki na rynku

 

Raczej trudno wyobrazić sobie profesjonalnego stylistę fryzur bez profesjonalnej maszynki do strzyżenia włosów. Wybór profesjonalnych maszynek do strzyżenie jest bardzo duży, a różnice między modelami dotyczą nie tylko zasilania, które może być akumulatorowe, sieciowe oraz bateryjne lub akumulatorowo-sieciowe. Maszynki mogą się także różnić pod kątem minimalnego poziomu strzyżenia włosów. Warto zauważyć, że niektóre maszynki mają dodatkowe wyposażenie w postaci dodatkowych nakładek, oliwki do smarowani itp. a niektóre modele tego nie mają. Nasz ranking tradycyjnie obejmuje 10 najlepszych maszynek fryzjerskich, które perfekcyjnie się sprawdzą w każdym salonie fryzjerskim.

10. MASZYNKA DO STRZYŻENIA FOX TECHNO

I tak miejsce 10 w naszej klasyfikacji zajmuje maszynka Fox Techno wyposażona w ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Technologia maszynki jest bezprzewodowa. Owa maszynka daje możliwość nieprzerwanej pracy do 45 minut. Zalety maszynki to ergonomiczny kształt, dodatkowe nakładki. Czas ładowania 8 godzin.

maszynka-do-strzyzenia-10

9. MASZYNKA DO STRZYŻENIA FOX FLAMENCO

9 miejsce należy do maszynki Fox Flamenco, która została wyposażona w oporniki przeciw przeciążeniowe, które gwarantuje bezawaryjność i zwiększoną wydajność. Czas ładowania maszynki 8 godzin.

maszynka-do-strzyzenia-9

8. MASZYNKA DO STRZYŻENIA MOSER EASYSTYLE 1881

Na 8 miejscu znalazła się maszynka Moser Easystyle 1881. Maszynka charakteryzuje się szybką zmianą noża. Owy nóż został wykonany ze stali szlachetnej, który dzięki specjalnej technice szlifowania jest bardzo precyzyjny.

maszynka-do-strzyzenia-8

7. MASZYNKA DO STRZYŻENIA MOSER PRIMAT MODEL 1233

7 miejsce należy do maszynki Moser Primat model 1233, której ostrze ma szerokość 46mm. Oczywiście ostrze jest bardzo wytrzymałe i bardzo ostre. Warto zauważyć, że maszynka cicho pracuje dzięki czemu zapewni większy komfort.

maszynka-do-strzyzenia-7

6. MASZYNKA DO STRZYŻENIA ERMILA BELLISIMA

To czym wyróżnia się maszynka Ermila Bellisima to przede wszystkim fakt, iż została wyposażona bardzo nowoczesny silnik z systemem tłumienia hałasu. Ostrze maszynki jest typu Magic Blade, a sama maszynka daje możliwość nieprzerwanej pracy do 100minut. Maszynka posiada aż pięć poziomów strzyżenia oraz unikalny system kontroli szybkości Constant Speed. Maszynka Ermilla Bellisima znajduje się na miejscu 6.

maszynka-do-strzyzenia-6

5. MASZYNKA DO STRZYŻENIA MOSER GENIO PLUS MODEL 1854

Na półmetku naszego rankingu znajduje się maszynka Moser Genio Plus Model 1854, która posiada dwa wymienne akumulatory. Kontrolka LED mówi o potrzebie wymiany akumulatora. Maszynka daje możliwość do 100 minut nieprzerwanej pracy a jej czas ładowania wynosi do 150minut.

maszynka-do-strzyzenia-5

4. MASZYNKA DO STRZYŻENIA PANASONIC ER-1611

Na 4 miejscu uplasowała się maszynka Panasonic ER-1611 posiadająca ostrze typu X-Taper BLADE, wykonane ze najwyższej jakości stali nierdzewnej. Oczywiście maszynka jest bardzo precyzyjna, szybko się ładuje – około 1 godziny.

maszynka-do-strzyzenia-4

3. MASZYNKA DO STRZYŻENIA MOSER CHROMSTYLE 1871M

3 miejsce należy do maszynki Moser Chromstyle 1871, która została wyposażona w głowicę tnącą Magic Blade. Akustyczny system informuje ostanie naładowania baterii. Maszynka jest sieciowo-akumulatorowa.

maszynka-do-strzyzenia-3

2. MASZYNKA DO STRZYŻENIA OSTER C200

Na miejscu 2 ugruntowała swoją pozycję maszynka Oster C200. Owe miejsce to zasługa między innymi innowacyjnego pierścienia służącego do regulowania długości. Zdejmowany nóż tejże maszynki w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie. To duży plus.

maszynka-do-strzyzenia-2

1. MASZYNKA DO STRZYŻENIA MOSER LI+PRO 1884

I tak na 1 miejscu uplasowała się maszynka Moser Li+Pro 1884, która posiada głowicę tnącą New Magic Blade II, system szybkiej zmiany noża oraz znakomitą funkcję szybkiego ładowania. Bez wątpienia ta maszynka to najlepszy wybór do profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

maszynka-do-strzyzenia-1