10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Ranking lokówek do włosów czyli najlepsze lokówki na rynku

 

Lokówki do włosów to sprzęt, który powinien się znaleźć w każdym salonie fryzjerskim. Jest on niezwykle pomocny kiedy naszym zadaniem jest stworzenie na włosach pięknie układających się i sprężystych loków. Jak doskonale wiemy owe lokówki mogą się od siebie różnić nie tylko średnicą, ale także technologią wykonania. Warto zauważyć, że niektóre modele lokówek mają także dodatkowe wyposażenie w postaci rękawiczek ochronnych oraz mat izolujących. Zobaczmy zatem jak to wszystko wpływa na nasz ranking najlepszych lokówek do włosów.

10. LOKÓWKA DO WŁOSÓW EFALOCK CURLS LCD 32

 

Standardowo zaczniemy od miejsca 10. Na tym miejscu znajdziemy lokówkę Efalock Curls LCD 32. Owa lokówka szybko się nagrzewa i co ważne w równomierny sposób rozprowadza ciepło. Warto zauważyć także, że samoczynnie się wyłącza po godzinie spoczynku. Jest to bardzo ważne zwłaszcza wtedy, kiedy od nadmiaru pracy i obowiązków możemy być nieco bardziej roztargnieni.

top-lokowka-10

9. LOKÓWKA DO WŁOSÓW FOX OPTIMA

 

Na 9 miejscu naszego rankingu spotkamy lokówkę Fox Optima wykonaną w technologii ceramicznej. Lokówka w odróżnieniu od poprzedniej posiada większą średnicę i bardzo szybko się nagrzewa dzięki temu bardzo dobrze się sprawdzi w przypadku bardziej zapracowanych stylistów.

top-lokowka-9

8. LOKÓWKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO CURLING IRON

 

8 miejsce wypracowała sobie lokówka BaByliss Pro Curling Iron, która została wykonana w technologii turmalinowej. Lokówka osiąga temperaturę aż 200 stopni C i posiada słynną jonizację, która dba o kondycję włosów.

top-lokowka-8

7. LOKÓWKA DO WŁOSÓW GA.MA CERAMICZNA CERAMICZNA

 

I jak to bywa po miejscu 8 czas na miejsce 7 gdzie znajdziemy lokówkę Ga.ma Ceramiczną trójkątną, która perfekcyjnie się sprawdzi w sytuacji kiedy chcemy stworzyć na włosach niezwykle fantazyjne i oryginalne loki. Lokówka jest bardzo prosta w obsłudze więc jej używanie nikomu nie powinno sprawić trudności.

top-lokowka-7

6. LOKÓWKA DO WŁOSÓW TYTANOWA-TURMALINOWA BABYLISS PRO 38MM

 

Na 6 miejscu spotkamy lokówkę tytanowo-turmalinową BaByliss Pro 38mm. Lokówka daje możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia temperatury dzięki czemu można stwierdzić, że bardzo dobrze się sprawdzi w przypadku każdego rodzaju włosów. Jeszcze jedno – lokówka automatycznie się wyłącza po określonym czasie i ma przydatny wyświetlacz LCD.

top-lokowka-6

5. LOKÓWKA DO WŁOSÓW DIVA BEACH CURLS WANDA

 

5 miejsce bezsprzecznie należy do lokówki Diva Beach Curls Wanda. Zastanawiacie się dlaczego akurat ta lokówka znalazła się na 5 miejscu? Przede wszystkim dlatego, że potrafi stworzyć na włosach wspaniałe loki w 3D. Jak widać efekt trójwymiarowy to nie tylko domena najnowszych telewizorów, ale także lokówek do włosów.

top-lokowka-5

4. LOKÓWKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO STOŻKOWA TYTANOWO-TURMALINOWA

 

Docierając do miejsca 4 zobaczymy inteligentną lokówkę BaByliss Pro Stożkową Tytanowo-turmalinową. Lokówka jest bardzo odporna na zarysowania czy uszkodzenia o które raczej nie trudno w profesjonalnym użytku. Ponadto dba o kondycję włosów i wygładza ich powierzchnię dzięki czemu na pewno przypadnie do gustu wielu osobom.

top-lokowka-4

3. LOKÓWKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO STOŻKOWA 19-32MM

 

Czołową trójkę otwiera lokówka BaByliss Pro Stożkowa 19-32mm wykonana w technologii tytanowo-turmalinowej. Bez wątpienia dużym plusem tego modelu, jest fakt, iż posiada on aż 25 ustawień temperatury w zakresie od 110 do 190 stopni C. W zestawie z lokówką znajdziemy także rękawice ochronne, które zadbają o dłonie podczas stylizacji włosów. Lokówka bardzo dobra do każdego rodzaju włosów. Ważne, kiedy kupujemy sprzęt do salonu fryzjerskiego.

top-lokowka-3

2. LOKÓWKA DO WŁOSÓW CLOUD NINE WAND

 

Miejsce 2 należy do lokówki Cloud Nine Wand, która zajmuje bardzo wysoką pozycję dzięki dodatkowej osłonie na płytkach która sprawia, że lokówka zawsze i wszędzie może być bezpiecznie odłożona na miejsce. Lokówka oczywiście posiada słynny tryb hibernacji oraz swój indywidualny numer identyfikacyjny po którym łatwo można ją zlokalizować. Brytyjska wtyczka powoduje można z niej korzystać w dowolnie wybranym miejscu na świecie.

top-lokowka-2

1. LOKÓWKA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO PERFECT CURLING

 

I w ten oto sposób dotarliśmy do 1 miejsca na którym znajdziemy urządzenie do robienia loków BaByliss Pro Perfect Curling. Owe urządzenia zostało wyposażone w ceramiczną komorę, która w znacznym stopniu przyspiesza stylizację włosów. niebywale zaawansowana technologia to gwarancja niesamowicie precyzyjnego ustawienia temperatury i czasu stylizacji włosów, który uzależniony jest od pożądanego efektu końcowego. Warto nadmienić, że to urządzenie po 20 minutach przechodzi w stan spoczynku a po 60 minutach samo się wyłącza. Chyba nie trzeba pisać, że jest bardzo bezpieczne i przyjazne dla włosów, co powinno być szczególnie istotne z punktu widzenia profesjonalnych stylistów. Na koniec dodam, że urządzenie pozwala oszczędzić energię elektryczną ze względu na krótki czas nagrzewania, więc jakby nie patrzeć jest duża szansa na chociaż częściowy zwrot poniesionych kosztów.

top-lokowka-1