10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Prostownica z obrotowym kablem

 

prostownica z obrotowym kablemCenisz sobie wygodę w każdym momencie? Chcesz szybko i wygodnie wyprostować włosy za pomocą prostownicy? To naprawdę jest możliwe, pamiętaj jednak, że musisz znaleźć prostownicę nie tylko skuteczną, ale także zapatrzoną w odpowiedni kabel.

Dlaczego kabel jest taki ważny?

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że kabel nie jest bynajmniej specjalnie istotną częścią prostownicy. Jednak okazuje się, że jest wprost przeciwnie. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się podczas prostowania włosów poplątać kabel albo po prostu zauważyć, że stale musisz stać dość blisko lustra podczas prostowania lub innych zabiegów stylizacyjnych i dość ciężko jest Ci manewrować prostownicą. Przyznaj się, ile razy musiałaś zrobić małą przerwę jedynie po to, by rozplątać zakręcony kabel. Na pewno zdarzyło ci się to nie raz. Żeby uniknąć takich problemów, wystarczy jedynie wybrać prostownicę z odpowiednim kablem.

Jaki kabel?

Przede wszystkim długi i obrotowy. Taki kabel w prostownicy przyda się, jeśli podczas stylizacji włosów wykonujesz dość karkołomne ruchy. Dlaczego jeszcze przyda się dłuższy kabel w prostownicy? Dzięki niemu nie będziesz musiała stać w miejscu podczas układania włosów. Długość kabla to naturalnie jeszcze nie wszystko.

Jeśli nie chcesz narzekać z powodu poplątanego kabla, musisz koniecznie zdecydować się na prostownicę z wygodnym kablem obrotowym. Obracający się kabel na pewno nie raz okaże się być przydatny.

Gdzie kupić prostownicę z długim obrotowym kablem?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, z zakupem takiej prostownicy nie będziesz mieć akurat żadnego problemu. Obecnie w zasadzie wszystkie profesjonalne prostownice do włosów takich producentów jak np. Jaguar, Farouk, Babyliss Pro, GHD itd. wyposażone są w długie obrotowe kable. W sklepach fryzjerskich znajdziemy wiele modeli z kablem długim nawet na 2,65 m – to w pełni wystarczy, by cieszyć się pełną swoboda ruchów trakcie prostowania włosów. Jeśli zatem dopiero zastanawiasz się nad zakupem nowej prostownicy, zwróć uwagę na ten z pozoru mało ważny szczegół. Możesz by c pewna, ze nie raz docenisz komfort używania sprzętu z odpowiednim kablem.