10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie gwarancją Twojego sukcesu!

 

Profesjonalny stylista fryzur! Droga do tego by móc uchodzić za profesjonalnego stylistę fryzur jest bardzo trudna i wymaga bardzo dużej determinacji i szerokiego zaangażowania. Najpierw trzeba podjąć odpowiednie kształcenie, które wymaga od nas dużego zaangażowania, wysiłku i wielu lat ćwiczeń. Następnie dochodzimy do etapu kiedy w końcu po wielu latach ciężkiej pracy decydujemy się na otwarcie własnego salonu fryzjerskiego i tak naprawdę wówczas zadajemy sobie pytanie, czy teraz po tak wielu latach jesteśmy skazani na sukces? Sukces o jaki marzyliśmy przez długi czas. Otóż jeszcze nie, bowiem teraz nadszedł czas na odpowiednie wyposażenie Waszego salonu w najwyższej jakości, w pełni profesjonalny sprzęt fryzjerski, akcesoria fryzjerskie i w końcu kosmetyki, które są niezbędne w pracy każdego zawodowego stylisty. Zapewne każdy z Was, kto prowadzi profesjonalny salon fryzjerski wie jak duża ilość różnorodnych przedmiotów jest niezbędna w Waszej pracy. Niemniej ja w tym miejscu swoją uwagę chciałabym poświęcić nożyczkom fryzjerskim, które bez wątpienia są atrybutem każdego stylisty. Jednak by owe nożyczki warunkowały nam drogę do naszego sukcesu muszą być w pełni profesjonalne i najwyższej jakości, bowiem tylko takie modele są optymalnym dopełnieniem Waszych niebywałych umiejętności.

profesjonalne nożyczki fryzjerskie

Precyzja, która Was onieśmieli

Przeglądając profesjonalne nożyczki fryzjerskie natknęłam się na kilka modeli, które szczególnie zwróciły moją uwagę. Pierwszym modelem nożyczek, który wyjątkowo mnie zaintrygował są nożyczki Tondeo Mythos Black Offset Wave Premium-Line, rozmiar 5.75, które zostały wyposażone w innowacyjny system Star-Autocleanser, który powoduje ich samooczyszczenie. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza przy metodzie Pivot Piont, w której ścianki i kosmyki opadają na lewą stronę przez specjalne szczelinki. Innowacyjne ząbki w kształcie tulipana wykonane zostały według metody obróbki elektroiskrowej. Warto zaznaczyć, że owe nożyczki posiadają delikatnie zaokrąglone kształt ząbków poza krawędzią tnącą co gwarantuje Tobie łatwą i przyjemną pracę przy dynamicznym cięciu. Nożyczki te jednak nie należą do najtańszych, mimo wszystko jednak uważam, że skoro dotarliście już tak wysoko to jednak warto uwieńczyć Waszą ciężką pracę zakupem nożyczek, które będą najlepszym wyborem dla najlepszych stylistów.

Wybór, który Was zadowoli

Tak jak już wspomniałam wyżej wymienione przeze mnie nożyczki z pewnością należą do tych z najwyższej półki. Wiem jednak, iż nie każdy z Was zwłaszcza na początku prowadzenia salonu fryzjerskiego może dysponować taką kwotą, dlatego też mam też inne propozycje nożyczek, które nie wymagają tak dużych nakładów finansowych. W tym miejscu chciałabym bliżej się przyjrzeć nożyczkom Jaguar Satin White Line, rozmiary 5.0 i 5.5, które mają lekko wypukłe zewnętrzne krawędzie oraz dobrze dopasowany uchwyt na kciuk dla lepszej ergonomii. Delikatnie wyoblone wewnętrzne krawędzie przyczyniają się do łatwiejszego wyskakiwania włosów z pomiędzy ostrzy. Na koniec chciałabym wspomnieć o nożyczkach Fox Master, które wykonane są z japońskiej stali łożyskowej z dodatkiem stopo metali. Są bardzo precyzyjnie i dokładnie pracują a ich czubki perfekcyjnie sprawdzają się podczas bardzo precyzyjnych technik. Nożyczki zapewnią także komfort i wygodę.

Profesjonalna jakość nożyczek ma bardzo duże znaczenie

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie nie tylko warunkują precyzyjne, dokładne i przyjemne strzyżenie, które z pewnością zadowoli Twoich klientów, ale także są wyrazem Twojej troski, profesjonalizmu i zaangażowania. To niezbędny atrybut w Twojej pracy, który mówi o Twoim podejściu do klientów a także dopełnia Twój wizerunek zewnętrzny. Bowiem raczej trudno wyobrazić sobie profesjonalnego stylistę, ze średniej jakości nożyczkami. Już samo stwierdzenie profesjonalny stylista i średnia jakość nie bardzo do siebie pasuje. Zatem mierz wysoko i sięgaj po nożyczki fryzjerskie z najwyższej półki. Bowiem Profesjonalny stylista i profesjonalne nożyczki fryzjerskie to najlepszy duet i inwestycja, która na pewno się opłaci i przyniesie Tobie sukces.