Odbudowa włosów na poziomie komórkowym – Loreal Absolut Cellular

Nasze włosy każdego dnia narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą być spowodowane przez szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Nierzadko sami się do tego przyczyniamy poprzez nieprawidłowe szczotkowanie włosów, nadmierne pocieranie podczas osuszania włosów ręcznikiem czy też liczne zabiegi chemiczne. Na szczęście dzięki gamie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Loreal Absolut Cellular możemy dokonać odbudowy włosów już na poziomie komórkowym czyli dokładnie mówiąc we wnętrzu naszych włosów.

Uszkodzenie wnętrza włosów

loreal kosmetyki
Na skutek licznych uszkodzeń, jakie powstają we wnętrzu naszych włosów dochodzi do zjawiska zerwania wiązań jonowych czego efektem jest oddalenie komórek od siebie. Włókno poddane szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych staje się bardzo szorstkie i matowe a włosy są uwrażliwione.

Absolut Cellular – zaawansowana technologia

Kosmetyki z serii Absolut Cellular zostały opracowane na bazie nowoczesnej technologii i powstały z myślą o profesjonalnej pielęgnacji włosów szorstkich, matowych, uwrażliwionych, pozbawionych energii oraz z rozdwojonymi końcówkami. Wśród gamy tychże kosmetyków znajdziemy między innymi szampon Absolut Cellular Loreal, który zawiera w swoim składzie kwas mlekowy, substancje wygładzające oraz odbudowujący ceramid dla zwiększenia odporności włosów. Szampon silnie regeneruje włosy, przywraca im witalność, siłę i połysk. Dodatkowo zapewnia włosom ochronę. Odżywka Absolut Repair Lipidium ma silne działanie regenerujące oraz rewitalizujące powierzchnię włosa, dzięki czemu włosy stają się sprężyste, lekkie i łatwiej się rozczesują. Natomiast maska z tej serii kosmetyków głęboko odbudowuje, regeneruje i odżywia pozbawione witalności włókno włosa. Dzięki niej włosy emanują swoim niepowtarzalnym i pięknym blaskiem. Serum Repair Lipidium perfekcyjnie się sprawdzi w przypadku włosów z rozdwojonymi końcówkami. Ceramid zawarty w serum skutecznie odbudowuje włosy i ochrania. W efekcie włosy stają się gładkie, zdrowe i jedwabiste w dotyku.

Siła i skuteczność

W przypadku kiedy mamy do czynienia z włosami uwrażliwionymi musimy działać szybko, zdecydowanie i skutecznie. Dlatego warto w takiej sytuacji postawić na profesjonalne kosmetyki do włosów Absolut Cellular, które powstały na bazie zaawansowanych technologii pod okiem wykwalifikowanych naukowców. To kosmetyki dzięki którym włosy staną się zdrowe, piękne i mocne.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes