Najnowsze suszarki do włosów, których nie powinno zabraknąć w Twoim salonie fryzjerskim

Praca zawodowego stylisty wiąże się z koniecznością używania profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego, który w dużej mierze decyduje o wysokiej jakości oferowanych usług. W dzisiejszym artykule swoją uwagę postanowiłam poświęcić najnowszym suszarkom do włosów, które moim zdaniem powinny znaleźć się w ręku każdego profesjonalnego stylisty. Dodam tylko, że proponowane przeze mnie modele profesjonalnych suszarek podbiły serca wielu stylistów, którzy nie wyobrażają sobie swojej codziennej pracy bez tego rodzaju sprzętu. Teraz dzięki naszej ofercie są dostępna dla każdego stylisty, który dokłada wszelkich starań, by jego codzienna praca była na najwyższym poziomie.

najnowsze suszarki do włosów

Najnowsze osiągnięcia marki BaByliss Pro

Na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim firma BaByliss Pro bez wątpienia znajduje się w czołówce firm produkujących profesjonalny sprzęt fryzjerski. Nic więc dziwnego, że swój artykuł dotyczący najnowszych suszarek do włosów zacznę od najnowszych modeli tejże marki. Na początek kilka słów o suszarce BaByliss PRO Caruso BAB6510IRE, która posiada silnik o wyjątkowo dużej mocy 2400W. Suszarka równomiernie rozprowadza ciepło i daje niesamowite efekty suszenia. Dodatkowo ten model został wyposażony w najnowszy generator jonów ujemnych, który emituje 50 mln sztuk na cm3. Jej ergonomiczny kształt redukuje napięcie mięśni przedramienia do minimum, dzięki czemu Twoja praca jest znacznie bardziej komfortowa. Następny model suszarki BaByliss Pro to suszarka BaByliss PRO V1, która posiada silnik zaprojektowany przez specjalistów firmy Ferrari. Silnik jest niezwykle wydajny, wysokoobrotowy i bardzo cichy. Ponadto suszarka gwarantuje błyskawiczne suszenia włosów przy maksymalnej ochronie włosów.

Propozycje firmy Valera

Pisząc o najnowszych suszarkach do włosów, grzechem byłoby nie wspomnieć o modelach suszarek firmy Valera. Na początek przyjrzyjmy się bliżej suszarce Valera Swiss Nano 6200 Light Superionic Tourmaline, która została wyposażona w profesjonalny silnik LONG-LIFE DC-Pro. Dodatkowo suszarka posiada sześć kombinacji ustawienia nawiewu oraz nawiew zimnego powietrza dzięki czemu jest absolutnie bezpieczna dla każdego rodzaju włosów. Równie fantastycznie w Twojej pracy sprawdzi się suszarka Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord, która została wyposażona w jonizator produkujący jony ujemne dzięki którym włosy stają się bardziej gładkie i błyszczące oraz bardziej podatne na układanie. Na koniec jeszcze kilka słów o suszarce Valera Swiss Turbo 7200 Ionic 1800W. Suszarka również posiada generator jonów ujemnych. Ponadto charakteryzuje się bardzo ergonomicznym kształtem oraz posiada gumowe wstawki, dzięki czemu jest bardzo wygodna i komfortowa co wpływa na jakość Twojej pracy.

Czas na zmiany

Prowadząc profesjonalny salon fryzjerski jesteś niejako zmuszony do inwestowania w coraz to nowszy sprzęt. Kupując profesjonalny sprzęt fryzjerski inwestujesz nie tylko w swój salon ale również w siebie co bezpośrednio wpływa na jakość oferowanych przez Ciebie usług. Mówi się, że na zmiany nigdy nie jest za późno. To prawda, ale pamiętaj o tym, że im szybciej zdecydujesz się na najnowsze modele suszarek do włosów, tym szybciej jakość Twoich usług będzie na jeszcze wyższym co poziomie, co na pewno zostanie docenione przez Twoje klientki.