Najlepsze kosmetyki termoochronne, których nie powinno zabraknąć w Twojej pracy.

W codziennej pracy zawodowych stylistów potrzebna jest cała gama przeróżnych kosmetyków do włosów. Przede wszystkim mam tutaj na myśli kosmetyki do pielęgnacji włosów, do stylizacji, ale także kosmetyki o działaniu termo ochronnym, które pełnią bardzo ważną rolę podczas modelowania włosów przy użyciu urządzeń do stylizacji. Owe kosmetyki są niezbędne bowiem, jak sama nazwa wskazuje chronią one włosy przed szkodliwym wpływem wysokich temperatur, które mogą zaszkodzić strukturze i kondycji włosów. A na takie ryzyko nie możesz sobie pozwolić z racji wykonywanego zawodu.

kosmetyki termoochronne

Jakie kosmetyki będą najlepsze?

Na rynku dostępna jest cała masa różnych kosmetyków do włosów. Niemniej jednak jeśli chodzi o salon fryzjerskie to oczywiście to podstawą są kosmetyki profesjonalne bo to one są najbardziej skuteczne i świadczą o Twoim szeroko pojętym profesjonalizmie. Dlatego też w dzisiejszym artykule wskażę najlepsze i tym samym profesjonalne kosmetyki termo ochronne, które są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim.

 

BaByliss Pro

Bardzo dobrze w codziennej pracy stylistów sprawdzi się także dwufazowy spray do prostowania włosów BaByliss Pro PROLISS 3, który skutecznie ochroni włosy nie tylko przed wysoką temperaturą ale także przed wilgocią.
do prostowania babyliss

GHD

Podczas stylizacji włosów przy pomocy prostownicy perfekcyjnie się sprawdzi preparat do prostowania włosów ghd STRAIGHT & TAME CREAM, który poza właściwościami ochronnymi działa także dyscyplinująco na włosy.
do prostowania ghd

Lisap

Bardzo szerokim spektrum działania charakteryzuje się spray Lisap Ultimate Straight Fluid Spray, który działa ochronnie, rewitalizująco oraz odżywczo na nasze włosy. Warto nadmienić, że owy preparat zwiększa także połysk naszych włosów i jednocześnie zapewnia włosom optymalny poziom wilgoci.
lisap do prostowania

Alterna

Sprężystą i trwałą fryzurę zapewni spray ochronny Alterna Bambo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant, który dzięki zawartości licznych składników pielęgnacyjnych i ochronnych zadba o kondycję i wygląd włosów.
alterna do prostowania

Goldwell

Oczywiście w naszym artykule nie możemy zapomnieć o serum ochronnym do włosów Goldwell Stylesign Straight Sleek Perfection, który idealnie wygładza włosy i chroni je podczas prostowania. Dodatkowo zapewnia ochronę włosom przed wilgocią. Podobnym działaniem cechuje się spray ochronny Goldwell Stylesign Straight Hot Form, który służy także do trwałego formowania i wygładzania włosów.
goldwell do prostowania

Jest w czym wybierać

Jak można zauważyć, wybór profesjonalnych kosmetyków termo ochronnych jest naprawdę bardzo imponujący. Zatem mówiąc kolokwialnie jest w czym wybierać. Oczywiście ostateczną decyzję o wyborze profesjonalnego kosmetyku termo ochronnego pozostawiam stylistom. Moim zadaniem było wskazanie tych najlepszych i przede wszystkim w pełni profesjonalnych preparatów do ochrony włosów. Mogę jedynie Was zapewnić, że wyżej wymienione kosmetyki z pewnością idealnie się sprawdzą w Waszej pracy, ale nie przekonacie się o tym póki sami nie spróbujecie.