10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Jak zmyć farbę z włosów? Profesjonalne produkty fryzjerskie - zobacz koniecznie!

 

Zabieg koloryzacji włosów nie jest trudnym zbiegiem. Jedyna trudność jaka może się pojawić podczas wykonywania tego typu zabiegu to pozostałości farby na skórze, które mogą być trudne do zmycia. Jednak jak się okazuje, dzięki profesjonalnym produktom fryzjerskim możesz bardzo szybko i skutecznie takie pozostałości usunąć. Dodam, że jako zawodowy stylista prowadzący salon fryzjerski nie możesz pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia w tej kwestii. Rzeczą niedopuszczalną jest, by klientki, które skorzystały z Twoich usług wychodziły z salonu z pozostałościami farby na skórze głowy czy twarzy. Dlatego dzisiaj chciałabym Tobie wskazać profesjonalne produkty fryzjerskie, dzięki którym w profesjonalny sposób zadbasz o swoje klientki. jak zmyć farbę do włosów

Polecane produkty marki Revlon

Wśród profesjonalnych produktów marki Revlon na pierwszy plan wysuwa się szampon po koloryzacji włosów Revlon Post Color Shampoo, który nie tylko przydłuży trwałość koloru, ale także pomoże usunąć pozostałości farby po zabiegu koloryzacji włosów. Nie możemy także pominąć kremu Revlon Color Clean, który delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usunie pozostałości farby na skórze głowy. Krem zmyje także pozostałości środków do stylizacji z włosów i pozostawi skórę głowy czystą i świeżą. Dodam, że owy krem bardzo dobrze się sprawdzi także w przypadku wrażliwej skóry głowy.

revlon post

Co jeszcze powinieneś mieć w swoim salonie?

Bardzo pomocne mogą okazać się także chusteczki do usuwania ze skóry śladów farby Efassor L'Oreal Professionnel 36 sztuk, które są bardzo praktyczne, łagodne i zarazem niebywale skuteczne. Prowadząc profesjonalny salon fryzjerski powinieneś zaopatrzyć się także w profesjonalny odplamiacz Renee Blanche Shift Color, którego specjalistyczna formuła pozwoli Tobie na łatwe i bezproblemowe usunięcie resztek farby po zabiegu koloryzacji. Możesz zdecydować się także na zakup płynu do usuwania farb ze skóry Matrix Total Results Pro Solutionist No Stain, który szybko usunie resztki farby z głowy, czoła, uszu i szyi. Owy płyn najbardziej jest polecany do koloryzacji włosów ciemnymi kolorami, kiedy usunięcie farby jest najbardziej uciążliwe.

chusteczki Loreal 36szt.

Profesjonalista w każdym calu

Bycie zawodowym stylistą to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Jesteś zmuszony do ciągłego rozwoju oraz dbania o swoje dobre imię. Stąd konieczność inwestowania w najbardziej ekskluzywne i w pełni profesjonalne produkty fryzjerskie, które są dopełnieniem Twoich szerokich umiejętności. Pod pojęciem profesjonalnych produktów fryzjerskich kryją się nie tylko najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, ale także środki do usuwania pozostałości farby po zabiegu koloryzacji włosów. Nie możesz ich pominąć w swojej pracy, bo dzięki nim dbasz o wygląd swoich klientek i pokazujesz swój szeroko rozumiany profesjonalizm.