10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Jak utrwalić fryzurę powstałą po wysuszeniu włosów?

 

Zdarza Ci się używać suszarki do stylizowania fryzury? A może nawet robisz to regularnie? Jeśli tak, prawdopodobnie zdarzyło ci się też, że Twoja fryzura, wymodelowana suszarką, utrzymała się zaledwie jakąś godzinę, a później włosy po prostu opadły, zupełnie psując efekt Twoich starań. Nie przejmuj się, takie rzeczy się zdarzają. Możesz im jednak stosunkowo łatwo zapobiec, jeśli tylko ułożoną fryzurę postarasz się odpowiednio utrwalić. Wtedy efekt zarówno pięknych loków jak i prostych gładkich włosów utrzyma się znacznie dłużej niż zazwyczaj. Wypróbuj jeden z opisanych przeze mnie sposobów, zapewniam, że będziesz zadowolona z efektów.

utrwalenie fryzury

Używaj kosmetyków!

Obecnie bez problemu znajdziesz specjalne kosmetyki przeznaczone dla osób, które używają suszarki do stylizacji włosów. Są one na tyle skuteczne, że po ich użyciu będziesz mogła cieszyć się piękną fryzurą przez cały dzień. Chcesz mieć pewność, że używane przez ciebie kosmetyki do stylizacji są bezpieczne dla Twoich włosów? Korzystaj z produktów profesjonalnych, które nie tylko pomogą wystylizować dowolną fryzurę, ale w dodatku zawierają cenne dla włosów składniki odżywcze. Tego rodzaju kosmetyki znajdziesz w każdym profesjonalnym sklepie fryzjerskim.

Przed użyciem suszarki…

Niektóre z kosmetyków do stylizacji włosów możesz użyć jeszcze przed suszeniem włosów. Co możesz wybrać? W sklepach znajdziesz najróżniejsze pianki, mleczka, fluidy i kremy, które skutecznie ułatwiają samo układanie fryzury. Używając tego typu produktów, szybko zauważysz, że modelowanie włosów stało się o wiele prostsze. Co ważne, wymodelowane przy użyciu tego typu kosmetyków włosy nie tylko utrzymują swoje położenie przez cały dzień, ale także będą gładkie i lśniące.

Na rynku znajdziesz kosmetyki stylizujące do prostowania, kręcenia i falowania włosów. Możesz zatem osiągnąć dowolny efekt, jeśli tylko zastosujesz profesjonalne preparaty. Ich działanie jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Kosmetyki profesjonalne do stylizacji włosów, zarówno te do kręcenia jak i te do prostowania włosów, zawierają substancje, które uaktywnia się pod wpływem wysokiej temperatury.

Czy preparaty takie nie zaszkodzą włosom? Oczywiście, że nie. Jest wręcz przeciwnie, dzięki unikalnej formule są one w stanie ochronić Twoje włosy przed wysuszeniem, które dość często jest efektem ubocznym termicznej stylizacji włosów. Co ważne kosmetyk chroni ułożone włosy przed wpływem wilgotnego powietrza, zatem nie musisz się już martwić tym, że pogoda zniszczy naszą ułożoną rano fryzurę.

Po ułożeniu włosów…

Pewnie domyśliłaś się już, o jakie kosmetyki utrwalające chodzi? Jeśli pomyślałaś o lakierach do włosów, to zgadłaś. To właśnie za pomocą lakieru możesz szybko utrwalić fryzurę już po jej ułożeniu. Możesz wybrać lakiery profesjonalne, które utrwalają włosy w różnym stopniu. Niezależnie jednak od tego, o jakiej mocy utrwalania lakier wybierzesz, zdecyduj się na profesjonalny kosmetyk, który nie pozostawi po sobie żadnych śladów na powierzchni włosów i który dodatkowo doda im zdrowego blasku.