10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Grzebienie fryzjerskie, których nie powinno zabraknąć w Twojej pracy.

 

grzebienie fryzjerskie

Praca stylisty wymaga stosowania niezliczonej ilości akcesoriów fryzjerskich, które są niezbędne do prawidłowego wykonywania usług. Jednym z takich akcesoriów, bez którego raczej trudno wyobrazić sobie profesjonalnego fryzjera jest grzebień fryzjerski. Owy grzebień jest potrzebny nie tylko do rozczesywania włosów, ale także do strzyżenia, modelowania czy nakładania farby. Dlatego też w pracy zawodowych stylistów potrzebny jest nie jeden ,ale kilka czy kilkanaście grzebieni fryzjerskich. W związku z tym, że grzebień fryzjerski odgrywa bardzo istotną rolę i ma bezpośredni wpływ na jakość oferowanych przez Ciebie usług warto zakupić te najbardziej profesjonalne grzebienie fryzjerskie, które jak zapewne wiesz, sprawią, że Twoja codzienna praca będzie bardziej efektowna co z pewnością przyczyni się do większej liczby klientów odwiedzających Twój salon fryzjerski.

Grzebienie fryzjerskie z najwyższej półki - zestawy

Dzisiejszy rynek daje Tobie ogromne możliwości wyboru różnego rodzaju akcesoriów fryzjerskich. Rzecz w tym, że trzeba wybierać mądrze, bowiem jakość kupowanych przez Ciebie akcesoriów ma bardzo duży wpływ na jakość Twojej pracy. Dlatego też chciałabym Tobie przedstawić grzebienie fryzjerskie najwyższej jakości, które będą idealnym dopełnieniem Twoich szerokich umiejętności i kwalifikacji. Zacznijmy może od zestawu grzebieni fryzjerskich Olivia Garden SC Carbon ION, które zostały wykonane z niezwykłej mieszanki włókien węglowych i turmalinu, które mają właściwości antystatyczne i jonizacyjne. Grzebienie są bardzo lekkie i jednocześnie bardzo odporne na działanie wysokich temperatur. Zapewniają włosom widoczną gładkość i blask. W zestawie znajdziesz cztery rodzaje grzebieni: grzebień do stylingu i strzyżenia włosów krótkich, grzebień uniwersalny do strzyżenia i rozczesywania włosów średniej długości, grzebień do strzyżenia o dwóch rozstawach zębów oraz grzebień o średnim i małym rozstawie zębów do rozczesywania i unoszenia fryzury. Krążąc wokół zestawów grzebieni grzechem byłoby nie wspomnieć o zestawie Jaguar A-line. Te grzebienie podobnie jak wyżej wspomniane, również emitują jony ujemne, które sprawiają, że włosy są zdrowsze, piękniejsze i bardziej gładkie. Grzebienie posiadają zaokrąglone końcówki zębów, dzięki czemu nie podrażniają skóry głowy, co może być nadzwyczaj nieprzyjemne dla Twoich klientów. Warto wspomnieć, że grzebienie zostały pokryte specjalną powłoką antybakteryjną oraz są odporne na działanie wysokich temperatur. Zestaw liczy, aż 9 grzebieni fryzjerskich o różnym przeznaczeniu. Dodatkowo zestaw dostępny jest w pięciu kolorach do wyboru.

Pojedyncze grzebienie fryzjerskie

Zdając sobie sprawę z tego, że nie zawsze każdy stylista ma potrzebę kupowania całego zestawu grzebieni przygotowałam dla Was także pojedyncze grzebienie fryzjerskie, których także nie powinno zabraknąć w Waszej pracy. Weźmy na przykład pod lupę znakomity grzebień fryzjerski Roll-ka Triumph, który polecany jest nie tylko do rozczesywania włosów ale także bardzo dobrze sprawdzi się także podczas nakładania farby, co więcej pozwoli Tobie na bardziej oszczędne rozprowadzanie farby, rozjaśniaczy czy też odżywek do włosów. Grzebień dzięki zdejmowanej rolce jest bardzo łatwy do czyszczenia. W przypadku strzyżenia włosów bardzo dobrze się sprawdzi grzebień fryzjerski Fox Master Carbon 001, który został wykonany z karbonu. Owy karbon jest bardzo odporny na działanie wysokich temperatur i jednocześnie zapobiega elektryzowaniu się włosów. Znacznie ułatwi Tobie rozczesywanie oraz strzyżenie włosów.

Nowa jakość Twojej pracy

Grzebień fryzjerski to podstawowe narzędzie pracy stylistów. Jednak profesjonalny grzebień fryzjerski to nie tylko narzędzie pracy, ale coś więcej. To sposób na bardziej efektywną i bardziej zadowalającą pracę. To sposób na to, byś odkrył nową jakość swojej pracy.