10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Gorące nożyczki – perfekcyjne cięcie za każdym razem

 

W dobrym cięciu liczy się nie tylko precyzja, ale również odpowiedni sprzęt. Jednak przy problemie rozdwajających się końcówek, niejeden fryzjer pozostawał bezradny. Takie zniszczone końcówki to z kolei zmora dla wielu posiadaczek długich włosów. Za każdym razem, kiedy pasma tylko trochę podrosły, zaraz trzeba było je bowiem znowu skracać. Właściwie trzeba było, ale kiedyś, bo teraz fryzjer ma super broń na zniszczone końcówki – gorące nożyczki. Takie cięcie na gorąco pozwala uzyskać naprawdę niesamowite efekty, również w tworzeniu fenomenalnych, ekstrawaganckich czy klasycznych fryzur. Jak działają takie gorące nożyczki fryzjerskie i dlaczego warto je mieć w swoim salonie fryzjerskim?

gorące nożyczki

Nożyczki, które działają cuda?

Rozgrzane do odpowiedniej temperatury nożyczki fryzjerskie nie tylko ścinają włosy, ale również je odpowiednio regenerują i poprawiają ich kondycję. Gorące nożyczki fryzjerskie wykorzystywane są szczególnie do podcinania włosów półdługich i długich. Podczas precyzyjnego cięcia końcówki są bardzo dobrze uszczelnione i zamknięte, przez co nie tracą już w takim stopniu wilgoci i nie są tym samym zbyt mocno przesuszone. Cięcie takimi nożyczkami zapobiega też utracie składników mineralnych. To wszystko sprawia, że włosy nie są przesuszone, ani rozdwojone. Natomiast to właśnie te dwa czynniki były głównymi sprawcami mało estetycznej fryzury - matowych, napuszonych i powywijanych w różne kierunki włosów. Termiczne nożyczki zmieniają tę sytuację. Końcówki są równe i lśniące, a fryzura nabiera objętości i lepszego wyglądu.

Koniec z rozdwojonymi końcówkami

To żaden mit. Gorące nożyczki fryzjerskie cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza u kobiet, które są na etapie zapuszczania włosów i regularne ich podcinanie, zdecydowanie to utrudnia. Nożyczki na gorąco przyspieszają też zdrowy wzrost włosów, dzieje się tak ponieważ  końcówki są dobrze domknięte, a tym samym nie są nadmiernie przesuszone i składniki odżywcze nie wypłukują się zbyt szybko. Dzięki temu włosy możesz podcinać rzadziej, zachowując ich naprawdę lśniący i piękny wygląd. Usługa nie jest najtańsza, ale biorąc pod uwagę efekty, warto z niej skorzystać. Cięcie włosów gorącymi nożyczkami to koszt około 100 złotych. Zdecydowanie warto poszukać w swoim mieście salonów, które zapewnią Ci tak fenomenalne rezultaty.

Gorące nożyczki Jaguar – czego się możesz po nich spodziewać?

Takie nożyczki to prawdziwy rarytas w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Podpięte do cienkiego i długiego kabla zasilającego, są podgrzewane do odpowiedniej temperatury, za pomocą której z kolei dochodzi do podgrzania keratyny w strukturze włosa i optymalnego rozprowadzenia jej na całej powierzchni. Nożyczki gorące Jaguar posiadają trzystopniową regulację temperatury. Wiadomo bowiem, że zbyt cienkie czy zniszczone włosy powinny być chronione przed przegrzaniem, dlatego nożyczki można nagrzać do 100°C, 120°C, jak i 140°C. Co jeszcze wyróżnia gorące nożyczki Jaguar na tle konkurencji, to np. optymalna szerokość 6 cali, dzięki czemu za jednym cięciem, fryzjer obejmie szersze pasmo włosów. Nożyczki na gorąco Jaguar możesz używać i stacjonarnie i mobilnie. Ułatwi Ci to poręczna walizka, w której znajdziesz również narzędzia do czyszczenia i konserwacji nożyczek.

Warto inwestować w gorące nożyczki?

Coraz więcej klientek zdecydowanie zainteresowanych jest takim sprytnym i rzetelnym cięciem. Dlatego z pewnością i w Twoim salonie zwiększy się ruch, jeśli zaoferujesz usługę cięcia gorącymi nożyczkami. Wybierz gorące nożyczki fryzjerskie marki Jaguar, jeśli cenisz sobie precyzję i wytrzymałość. Jaguar postawił nie tylko na wyjątkowe efekty cięcia, ale przede wszystkim na wygodę podczas pracy. Dzięki temu, że zastosowano np. cieńszy kabel, gorące nożyczki Jaguar są lżejsze i łatwiejsze w trzymaniu. Ponadto producent zastosował stal o najwyższej jakości, co przekłada się na wyjątkową ostrość oraz możliwość zastosowania różnych technik cięcia. Jeśli cenisz sobie perfekcyjne usługi, to zdecydowanie gorące nożyczki powinny być stałym wyposażeniem Twojego salonu.

Klientki oszaleją po takim zabiegu!

Zobacz też: szampony bez SLS i SLES

Co zapewni takie cięcie nożyczkami na gorąco?

  • włosy są zabezpieczone przed zewnętrznymi uszkodzeniami – m.in. promieniowaniem UV, mrozem, czy wiatrem,
  • optymalne nawilżenie włosów – niezamknięta końcówka włosów narażona jest na dużą utratę wody. Gorące nożyczki fryzjerskie zapobiegają temu, przez skuteczne domknięcie końcówek,
  • koniec z rozdwojonymi końcówkami,
  • włosy są idealnie wyrównane, a do tego perfekcyjnie lśniące i gładkie,
  • dzięki regulacji temperatury do różnego rodzaju włosów, unikasz efektu przegrzania czy niedomknięcia włosów