10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

Gdzie najlepiej kupić prostownicę fryzjerską?

 

gdzie kupić prostownicęProstownica to urządzenie stosowane przez wiele kobiet, które chcą cieszyć się nieskazitelnie gładkimi, prostymi włosami przez cały dzień. Na pewno każda z nas zauważyła, że na rynku dostępne są prostownice w różnych cenach, od kilkudziesięciu do kilkaset złotych. Te pierwsze oferowane są chociażby w marketach. Czy tego rodzaju tania prostownica to dobry pomysł? Czy będzie bezpieczna dla naszych włosów?

Prostownice w marketach – czy warto?

Odpowiedź chyba was specjalnie nie zaskoczy – absolutnie nie warto. Owszem za prostownicę w supermarkecie zapłacimy naprawdę niewiele, jednak ze zniszczeniami, jakich ona dokona, będziemy się męczyć miesiącami. Pamiętajcie – prostownice z marketów, kosztujące kilkadziesiąt złotych, nie oferują nam jonizacji ( a jak już oferują to taką tylko z nazwy ), możliwości regulacji temperatury i innych przydatnych funkcji. Zwykle nie mają też ani wygodnego obrotowego kabla ani nowoczesnych płytek. Wyprodukowane przez firmy zajmujące się szeroko rozumianym AGD prostownice nie są produktami profesjonalnymi.

Prostownica ze sklepu fryzjerskiego?

Zamiast do marketu powinnyśmy udać się do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego. Tam na pewno znajdziemy prostownicę, która sprawi, że nasze włosy będą zdrowe i błyszczące nawet przy codziennym stosowaniu.

W Twojej okolicy nie ma sklepu fryzjerskiego? Poszukaj sklepu lub hurtowni fryzjerskiej w Internecie. Jeśli wybierzesz prostownice do włosów najlepszych marek np. Farouk, Tondeo, Babyliss Pro czy innego producenta sprzętu fryzjerskiego, na pewno będziesz zadowolona z efektów.

Tylko kupując w sklepie fryzjerskim, możesz mieć pewność, że używasz naprawdę najlepszego sprzętu. Bez problemu znajdziesz prostownicę, która będzie zaopatrzona w jonizację, bezpieczne dla włosów płytki, obrotowy kabel itd. Do tego możesz mieć pewność, że profesjonalna prostownica nie przestanie działać po miesiącu – dwóch od jej kupienia, jak to bywa w przypadku prostownic „no name”. Ze swojej strony polecamy prostownice Fox Samba oraz BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE - są to jedne z lepszych modeli na rynku.

Chcesz, żeby Twoja fryzura zawsze wyglądała, jakbyś dopiero co wyszła od fryzjera? To naprawdę jest możliwe, musisz tylko pamiętać o używaniu jedynie profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego do stylizacji.