10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

4 sposoby na zdrowe włosy w okresie jesienno - zimowym

 

Okres jesienno – zimowy to niezbyt korzystny dla naszych włosów czas. Godziny spędzone pod czapką oraz suche i przegrzane powietrze to nie jest to, co nasze włosy lubią najbardziej. Ale nie przejmuj się, bowiem specjalnie dla Ciebie nasz stylista przygotował listę najskuteczniejszych sposobów dzięki którym Twoje włosy będą zdrowe i piękne przez cały rok.

zdrowe włosy

1. Dokładna analiza końcówek włosów

Przede wszystkim dokładnie przyjrzyj się końcówkom swoich włosów. Do ich pielęgnacji użyj specjalistycznych kosmetyków, które zostały opracowane specjalnie z myślą o pielęgnacji końcówek. Jeśli końcówki są połamane i rozdwojone skorzystaj z usług profesjonalnego stylisty. Skrócenie włosów o 2 – 3 cm w znacznym stopniu poprawi ich stan i kondycję.

2. Zatroszcz się o cebulki i skórę głowy

By skutecznie zadbać o cebulki włosów i skórę głowy w czasie nakładania szamponu masuj głowę opuszkami palców przez okres 2- 3 minut. Taki zabieg optymalnie poprawi krążenie krwi w skórze, dotleni ją i przede wszystkim wzmocni cebulki pobudzając je do odpowiedniej pracy.

3. Wzmocnij i odbuduj strukturę włosów

Do pielęgnacji włosów użyj odpowiednich kosmetyków. Ale uwaga podczas zimowej pory roku wymagania Twoich włosów mogły ulec zmianie. Weź to pod uwagę zanim sięgniesz po specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji swoich włosów. W czasie jesienno zimowym bardzo często mamy do czynienia z przesuszonymi lub nadmiernie przetłuszczającymi się włosami.

4. Odśwież kolor swoich włosów

Pofarbuj swoje włosy i odśwież kolor swoich włosów używając do koloryzacji swoich włosów profesjonalnej farby bez amoniaku, która swoje działanie opiera na specjalnie dobranych składnikach, które skutecznie odżywią Twoje włosy i dodadzą im blasku.

A Ty jakie masz sposoby na zdrowe i piękne włosy w czasie jesienno zimowym. Podziel się z nami swoimi metodami . Czekamy na Wasze opinie.