10 tys. produktów w ofercie
Bezpieczne zakupy
Wysyłka w 24h
99% Klientów poleca nasz sklep

AERODESIN 2000 spray do dezynfekcji powierzchni i narzędzi 1000ml

  • szt.
  • 68,13 zł

Chcesz mieć doskonale czysty sprzęt, którym obsługujesz swoich klientów? Czy masz świadomość, że salon kosmetyczny to miejsce, gdzie Twoi klienci są narażeni na liczne niebezpieczeństwa? Czy cenisz sobie higienę pracy? AERODESIN 2000 spray do dezynfekcji powierzchni i narzędzi 1000ml pozwoli Ci zadbać o czystość i higienę pracy oraz bezpieczeństwo Twoich klientów.

AERODESIN 2000 spray do dezynfekcji powierzchni i narzędzi 1000ml – czyste miejsce Twojej pracy

Preparat jest przeznaczony do dezynfekcji maszynek, ostrzy, grzebieni i innych akcesoriów, które mają styczność ze skórą klienta. Gwarantuje czystość i ochronę przed rdzą, grzybami i bakteriami. Doskonale sprawdza się również w przypadku mycia urządzeń medycznych, które zostały wykonane z metalu, szkła, porcelany, tworzyw sztucznych czy gumy. Płynem można czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie, z którymi klienci mają styczność. Koncentrat doskonale radzi sobie z dezynfekcją profilaktyczną i zwalczaniem zakażeń wirusów HBV, HCV i HIV.
Produkt sprawia, że miejsce Twojej pracy jest znacznie bezpieczniejsze – to wielka zaleta każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli twój salon fryzjerski taki waśnie jest, to jest to produkt przeznaczony właśnie dla Ciebie. Produkt jest gotowy do użycia – nie należy go rozcieńczać.

Co zyskujesz stosując spray do dezynfekcji i mycia narzędzi AERODESIN 2000 ?
• całkowitą pewność, że Twój salon fryzjerski jest wyjątkowo czysty i bezpieczny
• skuteczny środek bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy
• uniwersalny środek do czyszczenia wszelkiego rodzaju nawierzchni i narzędzi
• zapobiega zakażeniom wirusami HBV, HCV i HIV
• produkt nie pozostawia plam i osadów
• produkt gotowy do użycia

Sposób użycia:
Aplikować za pomocą spryskiwacza bezpośrednio na powierzchnię lub na ściereczkę. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na alkohol.

Pojemność: 1000 ml

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi